Zaktualizowane

Puchar Belgii wynik meczu

Śledź wszystkie ostatnie wyniki Piłka Nożna podawane na bieżąco, zestawienia i wyniki Puchar Belgii
bet-at-home
Darmowe 1000 PLN
Go

Odkryj wszystkie wyniki, wszystkich spotkań piłkarskiego Pucharu Belgii! Wincomparator oferuje kompletną i kompleksową historię wszystkich gier w ramach tych rozgrywek. Już teraz w tym dziale prześledzisz starsze, a także zupełnie nowe rezultaty z pucharowych rozgrywek w jednym z krajów Beneluxu, w Belgii.

Belgia
TYPY BUKMACHERSKIE Analizy spotkań przez naszych ekspertów z uwzględnieniem trzech rodzajów zakładów: pewniaków, ryzykownych, oraz wariackich kuponów!
WIN STREAMING Udostępniamy przekaz danych na żywo: oglądaj dokładne położenie piłki, a także śledź komentarze do spotkań w czasie rzeczywistym.
WYNIKI NA ŻYWO To uzupełniany na bieżąco raport z meczu uwzględniający aktualny wynik, wyjściowe jedenastki, strzelców bramek, zmiany oraz kartki.
STATYSTYKI Poprzednie spotkania drużyn, ostatnie wyniki, średnia liczba goli, czyli wszystkie statystyki potrzebne do analizy formy zespołów.
KURSY Porównanie kursów oferowanych przez bukmacherów dla meczu: Zakład 1X2 na końcowe rozstrzygnięcie, dokładny wynik końcowy, handicapy...
Czwartek 21 Wrzesień
20:45
Royal Charleroi SC
Royal Charleroi SC
4 - 0
Union Royale Sportive Du Centre
Union Royale Sportive Du Centre
Środa 20 Wrzesień
20:45
Standard Liege
Standard Liege
4 - 0
KSK Heist
KSK Heist
20:00
KV Oostende
KV Oostende
3 - 1
Union Saint-Gilloise
Union Saint-Gilloise
20:30
AS Eupen
AS Eupen
3 - 2
K Rupel Boom FC
K Rupel Boom FC
20:45
KVC Westerlo
KVC Westerlo
0 - 1
RSC Anderlecht
RSC Anderlecht
20:30
KSV Roeselare
KSV Roeselare
1 - 5
FC Brugge
FC Brugge
20:30
FC Verbroedering Geel Meerhout
FC Verbroedering Geel Meerhout
2 - 3
KAA Gent
KAA Gent
20:00
KV Mechelen
KV Mechelen
3 - 0
K Bocholter VV
K Bocholter VV
Wtorek 19 Wrzesień
20:00
KV Kortrijk
KV Kortrijk
5 - 3
Entente Durbuy
Entente Durbuy
20:30
Royal Antwerpia
Royal Antwerpia
2 - 0
Lierse SK
Lierse SK
20:30
St. Truiden VV
St. Truiden VV
4 - 2
Oud Heverlee Leuven
Oud Heverlee Leuven
Niedziela 27 Sierpień
15:00
KVC Westerlo
KVC Westerlo
4 - 0
SC Menen
SC Menen
DARMOWE 1000ZŁ
16:00
VC Eendracht Aalst 2002
VC Eendracht Aalst 2002
1 - 2
FC Liege
FC Liege
16:00
FC Verbroedering Geel Meerhout
FC Verbroedering Geel Meerhout
3 - 0
FC Duffel
FC Duffel
16:00
Olympia SC Wijgmaal
Olympia SC Wijgmaal
0 - 1
K Bocholter VV
K Bocholter VV
16:00
Oud Heverlee Leuven
Oud Heverlee Leuven
8 - 0
KFC Turnhout
KFC Turnhout
16:00
Royal Knokke FC
Royal Knokke FC
2 - 5
KSK Heist
KSK Heist
Sobota 26 Sierpień
20:00
Tempo Overijse
Tempo Overijse
2 - 3
Entente Durbuy
Entente Durbuy
20:00
KFC Oosterzonen
KFC Oosterzonen
2 - 3
Kfco Beerschot Wilrijk
Kfco Beerschot Wilrijk
20:00
KSV Roeselare
KSV Roeselare
3 - 1
K Bilzerse-Waltwilder VV
K Bilzerse-Waltwilder VV
20:00
Lommel United
Lommel United
2 - 0
FC Dessel Sport
FC Dessel Sport
19:30
KSV Oudenaarde
KSV Oudenaarde
3 - 3
FC Tubize
FC Tubize
19:00
Racing White Daring Molenbeek
Racing White Daring Molenbeek
1 - 1
Union Royale Sportive Du Centre
Union Royale Sportive Du Centre
18:00
K Eendracht Wervik
K Eendracht Wervik
2 - 3
K Rupel Boom FC
K Rupel Boom FC
18:00
KFC Sint Lenaarts
KFC Sint Lenaarts
0 - 2
Lierse SK
Lierse SK
16:00
St Gilles
St Gilles
1 - 4
Union Saint-Gilloise
Union Saint-Gilloise
Czwartek 24 Sierpień
20:00
Cercle Brugge
Cercle Brugge
3 - 1
KSV Temse
KSV Temse
DARMOWE 1000ZŁ
Niedziela 20 Sierpień
19:30
Tempo Overijse
Tempo Overijse
3 - 3
SP Petegem
SP Petegem
16:00
K Bocholter VV
K Bocholter VV
2 - 1
RFC Seraing
RFC Seraing
16:00
FC Duffel
FC Duffel
4 - 2
Waremme
Waremme
16:00
KSV Temse
KSV Temse
2 - 0
FC Lebbeke
FC Lebbeke
16:00
St Gilles
St Gilles
2 - 1
Hoogstraten VV
Hoogstraten VV
16:00
KSV Oudenaarde
KSV Oudenaarde
2 - 0
FCV Dender EH
FCV Dender EH
16:00
KSK Heist
KSK Heist
2 - 1
SC City Pirates Antwerpen
SC City Pirates Antwerpen
16:00
VC Eendracht Aalst 2002
VC Eendracht Aalst 2002
3 - 0
FC Pepingen
FC Pepingen
16:00
Entente Acren Lessines
Entente Acren Lessines
3 - 5
FC Verbroedering Geel Meerhout
FC Verbroedering Geel Meerhout
16:00
Olympia SC Wijgmaal
Olympia SC Wijgmaal
3 - 0
K Esperanza Pelt
K Esperanza Pelt
16:00
FC Liege
FC Liege
2 - 0
KVC Wingene
KVC Wingene
16:00
FC Richelle United
FC Richelle United
1 - 2
K Eendracht Wervik
K Eendracht Wervik
16:00
Royal Aywaille FC
Royal Aywaille FC
0 - 4
Royal Knokke FC
Royal Knokke FC
16:00
Peruwelz FC
Peruwelz FC
0 - 1
SC Menen
SC Menen
16:00
Sporting Bruxelles
Sporting Bruxelles
0 - 4
KFC Oosterzonen
KFC Oosterzonen
16:00
K Bilzerse-Waltwilder VV
K Bilzerse-Waltwilder VV
3 - 1
KFC Robur Moerzeke
KFC Robur Moerzeke
16:00
Entente Durbuy
Entente Durbuy
4 - 0
Koninklijk Berchem Sport
Koninklijk Berchem Sport
16:00
K Rupel Boom FC
K Rupel Boom FC
3 - 1
CS Onhaye
CS Onhaye
Sobota 19 Sierpień
20:00
Union Royale Sportive Du Centre
Union Royale Sportive Du Centre
3 - 0
Rusg Quevy
Rusg Quevy
DARMOWE 1000ZŁ
20:00
Lommel United
Lommel United
7 - 0
R RC Mormont
R RC Mormont
19:30
FC Dessel Sport
FC Dessel Sport
5 - 0
SK Kermt-Hasselt
SK Kermt-Hasselt
19:00
Racing White Daring Molenbeek
Racing White Daring Molenbeek
3 - 0
FC Vigor Wuitens Hamme
FC Vigor Wuitens Hamme
19:00
KFC Turnhout
KFC Turnhout
2 - 2
Racing Club Harelbeke
Racing Club Harelbeke
15:00
KFC Sint Lenaarts
KFC Sint Lenaarts
1 - 0
KSC Grimbergen
KSC Grimbergen
Sobota 22 Lipiec
20:30
RSC Anderlecht
RSC Anderlecht
2 - 1
SV Zulte Waregem
SV Zulte Waregem
Sobota 18 Marzec
20:45
KV Oostende
KV Oostende
3 - 3
SV Zulte Waregem
SV Zulte Waregem
Środa 01 Luty
20:30
AS Eupen
AS Eupen
0 - 2
SV Zulte Waregem
SV Zulte Waregem
Wtorek 31 Styczeń
20:45
KRC Genk
KRC Genk
0 - 1
KV Oostende
KV Oostende
Środa 18 Styczeń
20:45
SV Zulte Waregem
SV Zulte Waregem
1 - 0
AS Eupen
AS Eupen
Wtorek 17 Styczeń
20:30
KV Oostende
KV Oostende
1 - 1
KRC Genk
KRC Genk
Środa 14 Grudzień 2016
20:30
Royal Charleroi SC
Royal Charleroi SC
1 - 3
KRC Genk
KRC Genk
20:00
SV Zulte Waregem
SV Zulte Waregem
2 - 0
St. Truiden VV
St. Truiden VV
20:45
KV Oostende
KV Oostende
1 - 0
KAA Gent
KAA Gent
Wtorek 13 Grudzień 2016
20:30
AS Eupen
AS Eupen
4 - 0
KV Kortrijk
KV Kortrijk
DARMOWE 1000ZŁ
Czwartek 01 Grudzień 2016
20:30
Royal Charleroi SC
Royal Charleroi SC
2 - 2
RSC Anderlecht
RSC Anderlecht
Środa 30 Listopad 2016
20:30
FC Verbroedering Geel Meerhout
FC Verbroedering Geel Meerhout
1 - 2
SV Zulte Waregem
SV Zulte Waregem
20:45
KAA Gent
KAA Gent
1 - 0
Sporting Lokeren
Sporting Lokeren
20:00
FC Tubize
FC Tubize
3 - 4
KV Oostende
KV Oostende
20:00
KV Kortrijk
KV Kortrijk
1 - 0
Royal Mouscron
Royal Mouscron
20:00
Waasland Beveren
Waasland Beveren
1 - 3
KRC Genk
KRC Genk
Wtorek 29 Listopad 2016
20:45
St. Truiden VV
St. Truiden VV
2 - 2
KV Mechelen
KV Mechelen
20:00
AS Eupen
AS Eupen
3 - 2
FC Brugge
FC Brugge
Środa 21 Wrzesień 2016
20:30
Racing Club Harelbeke
Racing Club Harelbeke
1 - 6
St. Truiden VV
St. Truiden VV
20:30
Royal Charleroi SC
Royal Charleroi SC
5 - 0
K Bocholter VV
K Bocholter VV
20:30
Royal Antwerpia
Royal Antwerpia
0 - 2
KV Oostende
KV Oostende
20:30
VC Eendracht Aalst 2002
VC Eendracht Aalst 2002
0 - 4
KRC Genk
KRC Genk
20:30
SK Kermt-Hasselt
SK Kermt-Hasselt
2 - 3
KV Mechelen
KV Mechelen
20:30
Royal Cappellen FC
Royal Cappellen FC
1 - 2
SV Zulte Waregem
SV Zulte Waregem
20:00
Sporting Lokeren
Sporting Lokeren
3 - 2
Cercle Brugge
Cercle Brugge
20:30
FC Verbroedering Geel Meerhout
FC Verbroedering Geel Meerhout
2 - 1
Standard Liege
Standard Liege
20:30
Lierse SK
Lierse SK
1 - 2
KAA Gent
KAA Gent
20:30
KVC Westerlo
KVC Westerlo
0 - 1
FC Tubize
FC Tubize
20:00
KV Kortrijk
KV Kortrijk
2 - 0
Royal Sprimont Comblain Sport
Royal Sprimont Comblain Sport
20:00
Waasland Beveren
Waasland Beveren
2 - 0
KFC Oosterzonen
KFC Oosterzonen
20:00
KSV Roeselare
KSV Roeselare
2 - 3
AS Eupen
AS Eupen
19:30
RSC Anderlecht
RSC Anderlecht
1 - 0
Oud Heverlee Leuven
Oud Heverlee Leuven
Wtorek 20 Wrzesień 2016
20:30
FC Dessel Sport
FC Dessel Sport
3 - 3
Royal Mouscron
Royal Mouscron
20:00
FC Brugge
FC Brugge
3 - 1
Lommel United
Lommel United
Niedziela 28 Sierpień 2016
16:00
RFC Meux
RFC Meux
4 - 5
Royal Cappellen FC
Royal Cappellen FC
16:00
Sportkring Sint-Niklaas
Sportkring Sint-Niklaas
0 - 1
SK Kermt-Hasselt
SK Kermt-Hasselt
16:00
K Londerzeel SK
K Londerzeel SK
1 - 2
KSV Roeselare
KSV Roeselare
16:00
Royal Ch. Fleurus
Royal Ch. Fleurus
0 - 2
Racing Club Harelbeke
Racing Club Harelbeke
16:00
Sint-Eloois-winkel
Sint-Eloois-winkel
0 - 1
FC Verbroedering Geel Meerhout
FC Verbroedering Geel Meerhout
16:00
RUS Rebecquoise
RUS Rebecquoise
1 - 1
Oud Heverlee Leuven
Oud Heverlee Leuven
Sobota 27 Sierpień 2016
20:00
Patro Maasmechelen
Patro Maasmechelen
0 - 6
FC Dessel Sport
FC Dessel Sport
20:00
Waremme
Waremme
2 - 8
Lierse SK
Lierse SK
20:00
Royal Antwerpia
Royal Antwerpia
4 - 1
KFC Zwarte Leeuw
KFC Zwarte Leeuw
19:30
Royal Sprimont Comblain Sport
Royal Sprimont Comblain Sport
2 - 2
KFC Turnhout
KFC Turnhout
19:30
K Bocholter VV
K Bocholter VV
4 - 2
KSV Oudenaarde
KSV Oudenaarde
19:00
MSK Deinze
MSK Deinze
1 - 3
Lommel United
Lommel United
19:00
Torhout 1992 Km
Torhout 1992 Km
0 - 4
FC Tubize
FC Tubize
18:00
FC Helson Helchteren
FC Helson Helchteren
1 - 2
VC Eendracht Aalst 2002
VC Eendracht Aalst 2002
Piątek 26 Sierpień 2016
20:30
Kfco Beerschot Wilrijk
Kfco Beerschot Wilrijk
1 - 2
Cercle Brugge
Cercle Brugge
DARMOWE 1000ZŁ