Najważniejsze rozgrywki
Zaktualizowane

Koszykówka wynik meczu

Śledź wszystkie ostatnie wyniki Koszykówka podawane na bieżąco, zestawienia i wyniki w Koszykówka
Betrally
Darmowe 400 zł
Go

Odkryj wszystkie wyniki, wszystkich meczów i wszystkich rozgrywek koszykówki! Mistrzostwa Świata, Eurobasket, NBA, NCAA, Eurocup i Euroliga to tylko wierzchołek turniejów w tym sporcie. Zobacz także wyniki z polskiej Tauron Basket Ligi! U nas znajdziesz rezultaty nawet z najmniejszych rozgrywek. Oferujemy również pełną historię wyników, które pomogą Ci skutecznie obstawiać!

TYPY BUKMACHERSKIE Analizy spotkań przez naszych ekspertów z uwzględnieniem trzech rodzajów zakładów: pewniaków, ryzykownych, oraz wariackich kuponów!
WIN STREAMING Udostępniamy przekaz danych na żywo: oglądaj dokładne położenie piłki, a także śledź komentarze do spotkań w czasie rzeczywistym.
WYNIKI NA ŻYWO To uzupełniany na bieżąco raport z meczu uwzględniający aktualny wynik, wyjściowe jedenastki, strzelców bramek, zmiany oraz kartki.
STATYSTYKI Poprzednie spotkania drużyn, ostatnie wyniki, średnia liczba goli, czyli wszystkie statystyki potrzebne do analizy formy zespołów.
KURSY Porównanie kursów oferowanych przez bukmacherów dla meczu: Zakład 1X2 na końcowe rozstrzygnięcie, dokładny wynik końcowy, handicapy...
Wtorek 20 Listopad
18:00
Zalakeramia Zte
Zalakeramia Zte
79 - 72
KK Skrljevo
KK Skrljevo
Wtorek 13 Listopad
18:00
BK Dukes Klosterneuburg
BK Dukes Klosterneuburg
72 - 89
Zalakeramia Zte
Zalakeramia Zte
Środa 07 Listopad
18:00
Zalakeramia Zte
Zalakeramia Zte
101 - 86
BK Dukes Klosterneuburg
BK Dukes Klosterneuburg
Wtorek 20 Listopad
18:00
Barsy Atyrau
Barsy Atyrau
61 - 102
Academic Bultex 99
Academic Bultex 99
Środa 14 Listopad
19:30
KB Bashkimi
KB Bashkimi
80 - 76
KK Kozuv
KK Kozuv
Wtorek 13 Listopad
17:30
Academic Bultex 99
Academic Bultex 99
86 - 95
BC Beroe SZ
BC Beroe SZ
Niedziela 18 Listopad
18:00
Glasgow Rocks
Glasgow Rocks
103 - 76
Surrey Scorchers
Surrey Scorchers
16:00
Plymouth Raiders
Plymouth Raiders
57 - 66
Sheffield Sharks
Sheffield Sharks
Piątek 16 Listopad
20:30
Newcastle Eagles
Newcastle Eagles
96 - 94
Cheshire Phoenix
Cheshire Phoenix
DARMOWE 400ZŁ
Poniedziałek 19 Listopad
20:45
Châlons Reims
Châlons Reims
91 - 87
Elan Chalon
Elan Chalon
Niedziela 18 Listopad
18:30
ASVEL
ASVEL
80 - 76
Le Mans
Le Mans
Sobota 17 Listopad
20:00
Boulazac Basket
Boulazac Basket
86 - 82
 Bourg-en-bresse
Bourg-en-bresse
Niedziela 18 Listopad
18:00
Mitteldeutscher BC
Mitteldeutscher BC
66 - 81
Bayern Monachium
Bayern Monachium
15:00
MHP Riesen Ludwigsburg
MHP Riesen Ludwigsburg
62 - 52
BG Gottingen
BG Gottingen
15:00
Telekom Baskets Bonn
Telekom Baskets Bonn
91 - 86
S.oliver Wurzburg
S.oliver Wurzburg
Niedziela 18 Listopad
16:00
Xcyde Angels
Xcyde Angels
77 - 70
Baskets BG 74
Baskets BG 74
Sobota 10 Listopad
19:30
USC Freiburg
USC Freiburg
84 - 61
Saarlouis Royals
Saarlouis Royals
19:00
Pharmaserv Marburg
Pharmaserv Marburg
104 - 99
Xcyde Angels
Xcyde Angels
DARMOWE 400ZŁ
Niedziela 18 Listopad
17:00
Panathinaikos
Panathinaikos
79 - 70
Olympiacos Piraeus
Olympiacos Piraeus
16:00
BC Aris Saloniki
BC Aris Saloniki
62 - 68
Peristeri Athens
Peristeri Athens
Sobota 17 Listopad
17:00
GS Kimis
GS Kimis
67 - 78
BC Aek Ateny
BC Aek Ateny
Poniedziałek 05 Listopad
17:00
ASP Promitheas
ASP Promitheas
68 - 76
Panathinaikos
Panathinaikos
Niedziela 04 Listopad
15:00
Olympiacos Piraeus
Olympiacos Piraeus
84 - 53
BC Kolossos Rodos
BC Kolossos Rodos
Sobota 03 Listopad
17:00
PAOK Thessaloniki
PAOK Thessaloniki
82 - 80
BC Aek Ateny
BC Aek Ateny
Sobota 10 Listopad
20:30
Pallacanestro Torino
Pallacanestro Torino
65 - 79
Broni 93
Broni 93
20:30
Le Mura Lucca
Le Mura Lucca
70 - 55
Geas S.s.giovanni
Geas S.s.giovanni
20:30
Umana Wenecja
Umana Wenecja
72 - 66
Vigarano Mainarda
Vigarano Mainarda
DARMOWE 400ZŁ
Niedziela 18 Listopad
17:00
Cafes Candelas Breogan
Cafes Candelas Breogan
82 - 86
CAI Zaragoza
CAI Zaragoza
17:00
Movistar Estudiantes
Movistar Estudiantes
84 - 101
FC Barcelona
FC Barcelona
17:00
Laboral Kutxa Baskonia
Laboral Kutxa Baskonia
91 - 76
Herbalife Gran Canaria
Herbalife Gran Canaria
Sobota 22 Wrzesień
19:15
Real Madrid
Real Madrid
80 - 73
Laboral Kutxa Baskonia
Laboral Kutxa Baskonia
Piątek 21 Wrzesień
21:30
Rio Natura Monbus Obradorio
Rio Natura Monbus Obradorio
61 - 81
Real Madrid
Real Madrid
Poniedziałek 19 Listopad
17:45
BC Kolin
BC Kolin
97 - 96
BK Jip Pardubice
BK Jip Pardubice
Sobota 17 Listopad
19:00
Basket Brno
Basket Brno
71 - 80
BK Usti Nad Labem
BK Usti Nad Labem
18:00
BK Decin
BK Decin
68 - 93
Basketball Nymburk
Basketball Nymburk
DARMOWE 400ZŁ
Niedziela 11 Listopad
17:30
Slovanka MB
Slovanka MB
75 - 56
Teamstore Brno
Teamstore Brno
17:00
BK Loko Trutnov
BK Loko Trutnov
93 - 70
KP Brno
KP Brno
Sobota 10 Listopad
17:00
BK Handicap Brno
BK Handicap Brno
78 - 62
BLK Slavia Praga
BLK Slavia Praga