Najważniejsze rozgrywki
Zaktualizowane

Hokej na Lodzie wynik meczu

Śledź wszystkie ostatnie wyniki Hokej na Lodzie podawane na bieżąco, zestawienia i wyniki w Hokej na Lodzie
Betrally
Darmowe 400 zł
Go

Odkryj wszystkie wyniki, wszystkich meczów i wszystkich rozgrywek hokejowych! Mistrzostwa Świata Dywizji I, II, III, Mistrzostwa Europy i NHL to tylko wierzchołek turniejów w tym sporcie. Zobacz także wyniki z polskiej Ekstraligi Hokeja! U nas znajdziesz rezultaty nawet z najmniejszych rozgrywek. Oferujemy również pełną historię wyników, które pomogą Ci skutecznie obstawiać!

TYPY BUKMACHERSKIE Analizy spotkań przez naszych ekspertów z uwzględnieniem trzech rodzajów zakładów: pewniaków, ryzykownych, oraz wariackich kuponów!
WIN STREAMING Udostępniamy przekaz danych na żywo: oglądaj dokładne położenie piłki, a także śledź komentarze do spotkań w czasie rzeczywistym.
WYNIKI NA ŻYWO To uzupełniany na bieżąco raport z meczu uwzględniający aktualny wynik, wyjściowe jedenastki, strzelców bramek, zmiany oraz kartki.
STATYSTYKI Poprzednie spotkania drużyn, ostatnie wyniki, średnia liczba goli, czyli wszystkie statystyki potrzebne do analizy formy zespołów.
KURSY Porównanie kursów oferowanych przez bukmacherów dla meczu: Zakład 1X2 na końcowe rozstrzygnięcie, dokładny wynik końcowy, handicapy...
Piątek 16 Listopad
19:00
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec
0 - 9
Comarch Cracovia
Comarch Cracovia
18:30
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec Gdańsk
2 - 4
Unia Oświęcim
Unia Oświęcim
18:30
PGE Orlik Opole
PGE Orlik Opole
5 - 1
Polonia Bytom
Polonia Bytom
Sobota 17 Listopad
03:00
Colorado Avalanche
Colorado Avalanche
2 - 3
Washington Capitals
Washington Capitals
02:30
Chicago Blackhawks
Chicago Blackhawks
1 - 1
Los Angeles Kings
Los Angeles Kings
Piątek 16 Listopad
04:30
San Jose Sharks
San Jose Sharks
3 - 5
Toronto Maple Leafs
Toronto Maple Leafs
Piątek 16 Listopad
19:30
Debreceni Egyetem AC
Debreceni Egyetem AC
3 - 4
DAB Docler
DAB Docler
18:30
Fehervari Titanok
Fehervari Titanok
2 - 4
Ferencvaros-Esmtk
Ferencvaros-Esmtk
17:50
Vienna Capitals II
Vienna Capitals II
2 - 5
HSC Csikszereda
HSC Csikszereda
DARMOWE 400ZŁ
Czwartek 15 Listopad
20:30
HC Milano Rossoblu
HC Milano Rossoblu
2 - 4
HC Gherdeina
HC Gherdeina
20:30
SG Cortina
SG Cortina
4 - 2
HC Asiago
HC Asiago
20:00
SHC Fassa
SHC Fassa
2 - 3
EK Zeller Eisbaren
EK Zeller Eisbaren
Piątek 16 Listopad
19:15
HC Twk Innsbruck Die Haie
HC Twk Innsbruck Die Haie
1 - 3
KAC Klagenfurt
KAC Klagenfurt
19:15
Black Wings Linz
Black Wings Linz
4 - 2
RB Salzburg
RB Salzburg
19:15
EC Villacher SV
EC Villacher SV
2 - 1
Vienna Capitals
Vienna Capitals
Piątek 16 Listopad
18:00
Pardubice
Pardubice
2 - 2
Pilzno
Pilzno
18:00
HC Olomuniec
HC Olomuniec
3 - 1
Litvinov
Litvinov
17:30
Karlovy Vary
Karlovy Vary
2 - 2
Mountfield HK
Mountfield HK
DARMOWE 400ZŁ
Środa 14 Listopad
18:00
HC AZ Havirov 2010
HC AZ Havirov 2010
2 - 1
HC Zubr Prerov
HC Zubr Prerov
18:00
SK Kadan
SK Kadan
2 - 6
Jestrabi Prostejov
Jestrabi Prostejov
18:00
Rytiri Kladno
Rytiri Kladno
2 - 3
Ceske Budejovice
Ceske Budejovice
Piątek 16 Listopad
17:30
Pelicans Lahti
Pelicans Lahti
4 - 1
HPK Hameenlinna
HPK Hameenlinna
17:30
Hifk Helsinki
Hifk Helsinki
0 - 2
Lukko Rauma
Lukko Rauma
17:30
Vaasan Sport
Vaasan Sport
4 - 1
Kookoo Kouvola
Kookoo Kouvola
Piątek 16 Listopad
17:30
Tuto Hockey
Tuto Hockey
7 - 2
Leki Hockey
Leki Hockey
17:30
Hermes
Hermes
1 - 2
Roki
Roki
17:30
Jokipojat Joensuu
Jokipojat Joensuu
4 - 3
K-Vantaa
K-Vantaa
DARMOWE 400ZŁ
Piątek 16 Listopad
19:30
Grizzlys Wolfsburg
Grizzlys Wolfsburg
4 - 3
ERC Ingolstadt
ERC Ingolstadt
19:30
Adler Mannheim
Adler Mannheim
5 - 3
Kolner Haie
Kolner Haie
19:30
Dusseldorfer EG
Dusseldorfer EG
5 - 3
Augsburger Panther
Augsburger Panther
Piątek 16 Listopad
20:00
Bayreuth Tigers
Bayreuth Tigers
4 - 5
EV Ravensburg
EV Ravensburg
20:00
ETC Crimmitschau
ETC Crimmitschau
3 - 4
Deggendorfer SC
Deggendorfer SC
20:00
Heilbronner Falken
Heilbronner Falken
4 - 3
Lowen Frankfurt
Lowen Frankfurt
Czwartek 15 Listopad
18:30
Frisk/Asker
Frisk/Asker
2 - 2
Storhamar Hockey
Storhamar Hockey
18:30
Lillehammer IK
Lillehammer IK
4 - 3
Stavanger Oilers
Stavanger Oilers
18:30
Ringerike Ihk
Ringerike Ihk
3 - 4
Stjernen Hockey
Stjernen Hockey
DARMOWE 400ZŁ
Czwartek 15 Listopad
19:00
HV 71
HV 71
1 - 3
Linkopings HC
Linkopings HC
19:00
HC Orebro
HC Orebro
1 - 4
Rogle BK
Rogle BK
19:00
Timraa IK
Timraa IK
4 - 3
Mora IK
Mora IK
Piątek 16 Listopad
19:00
AIK IF
AIK IF
5 - 2
Almtuna IS
Almtuna IS
19:00
Leksands IF
Leksands IF
2 - 1
IF Bjorkloven
IF Bjorkloven
19:00
Vasterviks IK
Vasterviks IK
6 - 0
HC Vita Hasten
HC Vita Hasten