Najważniejsze rozgrywki
Zaktualizowane

Siatkówka kursy zakłady bukmacherskie

 
Betrally
Darmowe 400 zł
Go

Chcesz postawić na siatkówkę? Z nami zrób to online. Porównaj największych bukmacherów (bet365, William Hill, Sportingbet, Bet-at-home, Unibet, Bwin, itd.) w ważnych imprezach: polskiej lidze kobiet i mężczyzn, europejskich pucharach, a także mistrzostwach świata, Europy, czy Igrzyskach Olimpijskich! Nasze statystyki i typy ułatwią Ci obstawianie, a dla własnej korzyści powinieneś wybrać najwyższe kursy! Wygrywanie nigdy nie było tak proste!

TYPY BUKMACHERSKIE Analizy spotkań przez naszych ekspertów z uwzględnieniem trzech rodzajów zakładów: pewniaków, ryzykownych, oraz wariackich kuponów!
WIN STREAMING Udostępniamy przekaz danych na żywo: oglądaj dokładne położenie piłki, a także śledź komentarze do spotkań w czasie rzeczywistym.
WYNIKI NA ŻYWO To uzupełniany na bieżąco raport z meczu uwzględniający aktualny wynik, wyjściowe jedenastki, strzelców bramek, zmiany oraz kartki.
STATYSTYKI Poprzednie spotkania drużyn, ostatnie wyniki, średnia liczba goli, czyli wszystkie statystyki potrzebne do analizy formy zespołów.
KURSY Porównanie kursów oferowanych przez bukmacherów dla meczu: Zakład 1X2 na końcowe rozstrzygnięcie, dokładny wynik końcowy, handicapy...
Czwartek 24 Styczeń
18:00
Linamar Bekescsaba
Linamar Bekescsaba
-
SM Aesch Pfeffingen
SM Aesch Pfeffingen
darmowe 400 zł w
19:00
VK UP Olomouc
VK UP Olomouc
-
Asterix Kieldrecht
Asterix Kieldrecht
darmowe 110 zł w
20:30
Busto Arsizio Volley
Busto Arsizio Volley
-
UVC Graz
UVC Graz
darmowe 200 zł w
Wtorek 29 Styczeń
19:00
Vero Volley Monza
Vero Volley Monza
-
OK Calcit Kamnik
OK Calcit Kamnik
darmowe 1000 PLN w
21:00
Sporting CP
Sporting CP
-
Fonte Bastardo
Fonte Bastardo
darmowe 300 zł w
Środa 30 Styczeń
17:00
Belogorie Biełgorod
Belogorie Biełgorod
-
SL Benfica
SL Benfica
darmowe 400 zł w
Środa 30 Styczeń
20:30
Aluron Virtu Warta Zawiercie
Aluron Virtu Warta Zawiercie
-
BKS Chemik Bydgoszcz
BKS Chemik Bydgoszcz
darmowe 110 zł w
Piątek 01 Luty
17:30
KS Cuprum Lubin
KS Cuprum Lubin
-
GKS Katowice
GKS Katowice
darmowe 200 zł w
20:30
Asseco Resovia Rzeszów
Asseco Resovia Rzeszów
-
Aluron Virtu Warta Zawiercie
Aluron Virtu Warta Zawiercie
darmowe 1000 PLN w
Piątek 25 Styczeń
17:30
Legionovia Legionowo
Legionovia Legionowo
-
MKS E Leclerc Radomka Radom
MKS E Leclerc Radomka Radom
1.42
2.70
20:30
KS Pałac Bydgoszcz
KS Pałac Bydgoszcz
-
Energa Mks Kalisz
Energa Mks Kalisz
1.35
2.95
Sobota 26 Styczeń
18:00
Chemik Police
Chemik Police
-
Ptps Piła
Ptps Piła
1.04
11.50
Sobota 26 Styczeń
18:00
New Mater Volley
New Mater Volley
-
CMC Ravenna
CMC Ravenna
darmowe 300 zł w
Niedziela 27 Styczeń
18:00
Pallavolo Padova
Pallavolo Padova
-
Modena Volley
Modena Volley
darmowe 400 zł w
18:00
Volley Civitanova
Volley Civitanova
-
Vero Volley Monza
Vero Volley Monza
darmowe 110 zł w
Sobota 26 Styczeń
18:00
Millenium Brescia
Millenium Brescia
-
Lardini Filottrano
Lardini Filottrano
darmowe 200 zł w
20:30
Agil Volley Novara
Agil Volley Novara
-
Imoco Conegliano
Imoco Conegliano
darmowe 1000 PLN w
Niedziela 27 Styczeń
17:00
Chieri 76 Volleyball
Chieri 76 Volleyball
-
US Provictoria Pallavolo Monza
US Provictoria Pallavolo Monza
darmowe 300 zł w
Sobota 02 Luty
14:00
Panathinaikos
Panathinaikos
-
AEK Ateny
AEK Ateny
darmowe 400 zł w
14:00
Pamvohaikos
Pamvohaikos
-
Ethnikos Alexandroupoli
Ethnikos Alexandroupoli
darmowe 110 zł w
14:00
Iraklis
Iraklis
-
PAOK Saloniki
PAOK Saloniki
darmowe 200 zł w
Sobota 26 Styczeń
14:00
Olympiacos Pireus
Olympiacos Pireus
-
Aias Euosmou
Aias Euosmou
darmowe 1000 PLN w
17:00
Ilioupoli GS
Ilioupoli GS
-
AOF Porfyras
AOF Porfyras
darmowe 300 zł w
17:00
AON Panaxiakos
AON Panaxiakos
-
Makedones Axiou
Makedones Axiou
darmowe 400 zł w
Sobota 26 Styczeń
12:00
Galatasaray Istanbuł
Galatasaray Istanbuł
-
Maliye Milli Piyango
Maliye Milli Piyango
darmowe 110 zł w
Czwartek 24 Styczeń
11:00
Seoul Woori Card Hansae
Seoul Woori Card Hansae
-
Suwon Kepco
Suwon Kepco
1.14
5.40
Czwartek 24 Styczeń
11:00
Hungkuk Pink Spiders
Hungkuk Pink Spiders
-
KGC Ginseng Corporation Pro Volleyball Team
KGC Ginseng Corporation Pro Volleyball Team
1.19
4.25
Piątek 25 Styczeń
22:00
Curitiba Volei
Curitiba Volei
-
Banana Boat/Praia Cl.
Banana Boat/Praia Cl.
darmowe 200 zł w
22:30
Concilig/Volei Bauru
Concilig/Volei Bauru
-
Osasco Audax
Osasco Audax
darmowe 1000 PLN w
23:00
Cristovao / Caetano
Cristovao / Caetano
-
Minas
Minas
darmowe 300 zł w
Wtorek 29 Styczeń
20:00
Minas
Minas
-
SAO Judas
SAO Judas
darmowe 400 zł w
Środa 30 Styczeń
21:00
Sesi SP
Sesi SP
-
Caramuru Castro
Caramuru Castro
darmowe 110 zł w
23:00
UM Itapetininga
UM Itapetininga
-
SAO Francisco Saude/Volei Ribeirao
SAO Francisco Saude/Volei Ribeirao
darmowe 200 zł w
Wtorek 29 Styczeń
17:00
VC Zenit-Kazań
VC Zenit-Kazań
-
Knack Roeselare
Knack Roeselare
darmowe 1000 PLN w
Środa 30 Styczeń
15:30
Halkbank Ankara
Halkbank Ankara
-
United Volleys Rhein-Main
United Volleys Rhein-Main
darmowe 300 zł w
Czwartek 14 Luty
19:00
United Volleys Rhein-Main
United Volleys Rhein-Main
-
VC Zenit-Kazań
VC Zenit-Kazań
darmowe 400 zł w
Czwartek 31 Styczeń
18:00
Zaksa Kędzierzyn-Koźle
Zaksa Kędzierzyn-Koźle
-
Modena Volley
Modena Volley
darmowe 110 zł w
20:30
Volley Civitanova
Volley Civitanova
-
VK Karlovarsko
VK Karlovarsko
darmowe 200 zł w
Środa 13 Luty
18:00
VK Karlovarsko
VK Karlovarsko
-
Zaksa Kędzierzyn-Koźle
Zaksa Kędzierzyn-Koźle
darmowe 1000 PLN w
Środa 06 Luty
16:00
Vakifbank Istanbuł
Vakifbank Istanbuł
-
Maritsa Płowdiw
Maritsa Płowdiw
darmowe 300 zł w
20:00
Beziers Volley
Beziers Volley
-
MTV Stuttgart
MTV Stuttgart
darmowe 400 zł w
Środa 20 Luty
17:00
Maritsa Płowdiw
Maritsa Płowdiw
-
Beziers Volley
Beziers Volley
darmowe 110 zł w
Czwartek 24 Styczeń
15:00
Uralochka Ntmk Jekaterinburg
Uralochka Ntmk Jekaterinburg
-
Hameenlinna
Hameenlinna
1.00
18.00
Wtorek 05 Luty
15:30
Eczacibasi Vitra
Eczacibasi Vitra
-
Hameenlinna
Hameenlinna
darmowe 200 zł w
17:00
Dinamo Kazań
Dinamo Kazań
-
Uralochka Ntmk Jekaterinburg
Uralochka Ntmk Jekaterinburg
darmowe 1000 PLN w