Najważniejsze rozgrywki
Zaktualizowane

Piłka Ręczna kursy zakłady bukmacherskie

 
Betrally
Darmowe 400 zł
Go

Wincomparator prezentuje najważniejsze krajowe i międzynarodowe zakłady bukmacherskie online związane z piłką ręczną. Porównaj co oferują najwięksi bukmacherzy (bet365, William Hill, Sportingbet, Bet-at-home, itd.) w naszej Superlidze, I lidze kobiet, silnej niemieckiej Bundeslidze oraz w Lidze Mistrzów. Analizujemy również rozgrywki międzynarodowe! Z naszymi statystykami i wskazówkami typuj szczypiorniak bezpiecznie i dla własnej korzyści wybieraj najwyższe kursy! Wygrywanie nigdy nie było tak proste!

TYPY BUKMACHERSKIE Analizy spotkań przez naszych ekspertów z uwzględnieniem trzech rodzajów zakładów: pewniaków, ryzykownych, oraz wariackich kuponów!
WIN STREAMING Udostępniamy przekaz danych na żywo: oglądaj dokładne położenie piłki, a także śledź komentarze do spotkań w czasie rzeczywistym.
WYNIKI NA ŻYWO To uzupełniany na bieżąco raport z meczu uwzględniający aktualny wynik, wyjściowe jedenastki, strzelców bramek, zmiany oraz kartki.
STATYSTYKI Poprzednie spotkania drużyn, ostatnie wyniki, średnia liczba goli, czyli wszystkie statystyki potrzebne do analizy formy zespołów.
KURSY Porównanie kursów oferowanych przez bukmacherów dla meczu: Zakład 1X2 na końcowe rozstrzygnięcie, dokładny wynik końcowy, handicapy...
Niedziela 18 Listopad
14:30
SCM Ramnicu Valcea
SCM Ramnicu Valcea
-
Herning-Ikast
Herning-Ikast
darmowe 122% w
18:45
Siófok Kc-Galerius Furdo
Siófok Kc-Galerius Furdo
-
Handball Club Lada
Handball Club Lada
darmowe 1000 PLN w
Sobota 01 Grudzień
15:00
Węgry
Węgry
-
Holandia
Holandia
darmowe 300 zł w
18:00
Hiszpania
Hiszpania
-
Chorwacja
Chorwacja
darmowe 122% w
Poniedziałek 03 Grudzień
18:00
Chorwacja
Chorwacja
-
Węgry
Węgry
darmowe 1000 PLN w
Sobota 17 Listopad
15:30
Mmts Kwidzyn
Mmts Kwidzyn
-
Wisła Płock Ssa
Wisła Płock Ssa
darmowe 300 zł w
Piątek 16 Listopad
19:00
SG Westwien
SG Westwien
-
Handball Tirol
Handball Tirol
1.28
10.00
5.05
Sobota 17 Listopad
19:00
Union Leoben
Union Leoben
-
Moser Medical Uhk Krems
Moser Medical Uhk Krems
3.90
10.00
1.33
19:00
HC Linz AG
HC Linz AG
-
SC Ferlach
SC Ferlach
1.82
8.50
2.35
Piątek 16 Listopad
20:00
Voslauer HC
Voslauer HC
-
UHC Hollabrunn
UHC Hollabrunn
darmowe 122% w
Sobota 17 Listopad
18:00
WAT Atzgersdorf
WAT Atzgersdorf
-
ATV Trofaiach
ATV Trofaiach
darmowe 1000 PLN w
19:00
HC Sbull Stadtwerke Bruck
HC Sbull Stadtwerke Bruck
-
HBA Fivers Wat Margareten II
HBA Fivers Wat Margareten II
darmowe 300 zł w
Sobota 17 Listopad
16:10
Lemvig-Thyboron Handball
Lemvig-Thyboron Handball
-
IMS Ringsted
IMS Ringsted
1.99
8.70
2.26
Poniedziałek 19 Listopad
19:30
Ribe-Esbjerg HH
Ribe-Esbjerg HH
-
Mors-Thy Handbold
Mors-Thy Handbold
darmowe 122% w
Wtorek 20 Listopad
18:30
IMS Ringsted
IMS Ringsted
-
Aarhus Handball
Aarhus Handball
darmowe 1000 PLN w
Sobota 17 Listopad
13:30
Hadsten Sports K.
Hadsten Sports K.
-
Roskilde Handball
Roskilde Handball
2.02
9.00
2.04
14:00
Oddense-Otting Haandbold
Oddense-Otting Haandbold
-
AGF Arhus
AGF Arhus
7.70
16.00
1.10
14:00
Dhg Odense
Dhg Odense
-
Bjerringbro FH
Bjerringbro FH
1.51
9.50
2.98
Sobota 17 Listopad
19:30
Tremblay En France
Tremblay En France
-
Montpellier Ahb
Montpellier Ahb
9.60
12.50
1.20
20:30
Dunkerque HB
Dunkerque HB
-
Paris Handball
Paris Handball
8.00
14.00
1.18
Środa 21 Listopad
20:30
US Ivry Handball
US Ivry Handball
-
Istres Ouest Provence
Istres Ouest Provence
darmowe 300 zł w
Niedziela 18 Listopad
13:30
TSV Gwd Minden
TSV Gwd Minden
-
HSG Wetzlar
HSG Wetzlar
1.62
8.50
3.20
16:00
FA Goppingen
FA Goppingen
-
VfL Gummersbach 1861
VfL Gummersbach 1861
1.62
8.50
3.08
16:00
DIE Eulen Ludwigshafen
DIE Eulen Ludwigshafen
-
SC Dhfk Lipsk
SC Dhfk Lipsk
4.10
10.00
1.43
Sobota 17 Listopad
17:30
HSG Bensheim/Auerbach
HSG Bensheim/Auerbach
-
FA Goppingen
FA Goppingen
darmowe 122% w
18:00
Neckarsulmer SU
Neckarsulmer SU
-
VfL Oldenburg
VfL Oldenburg
darmowe 1000 PLN w
19:30
TV Nellingen
TV Nellingen
-
TSV Bayer 04 Leverkusen
TSV Bayer 04 Leverkusen
darmowe 300 zł w
Niedziela 18 Listopad
17:00
Skrim Kongsberg
Skrim Kongsberg
-
Tertnes Haandball Elite
Tertnes Haandball Elite
darmowe 122% w
Sobota 17 Listopad
15:00
Fyllingenbergen
Fyllingenbergen
-
Baekkelaget Haandball Elite
Baekkelaget Haandball Elite
darmowe 1000 PLN w
Niedziela 18 Listopad
18:00
Runar Sandefjord IL
Runar Sandefjord IL
-
Haslum HK
Haslum HK
darmowe 300 zł w
18:00
SK Falk
SK Falk
-
Kolstad Handball
Kolstad Handball
darmowe 122% w
Sobota 17 Listopad
18:00
BM Sinfin
BM Sinfin
-
Bidasoa Irun
Bidasoa Irun
2.82
8.00
1.72
18:30
Ximenez-Puente
Ximenez-Puente
-
BM Huesca
BM Huesca
2.12
8.00
2.20
18:30
Quabit BM Guadalajara
Quabit BM Guadalajara
-
BM Benidorm
BM Benidorm
1.50
8.80
3.74
Piątek 16 Listopad
21:00
Kh-7 BM Granollers
Kh-7 BM Granollers
-
Helvetia Bm. Alcobendas
Helvetia Bm. Alcobendas
1.11
13.00
7.70
Sobota 17 Listopad
17:30
BMC Liberbank Gijon
BMC Liberbank Gijon
-
BM Castellon
BM Castellon
1.05
16.00
10.50
19:00
Aula Valladolid
Aula Valladolid
-
BM Morvedre
BM Morvedre
1.15
12.00
6.60
Sobota 17 Listopad
13:15
Onnereds HK
Onnereds HK
-
Skuru IK
Skuru IK
12.00
12.50
1.10
Piątek 16 Listopad
19:00
OV Helsingborg
OV Helsingborg
-
IF Hallby
IF Hallby
1.37
10.00
4.00
Sobota 17 Listopad
15:00
Kungalvs HK
Kungalvs HK
-
RP Linkoping
RP Linkoping
1.57
9.50
2.85
15:00
Vasterasirsta HF
Vasterasirsta HF
-
Alstermo IF
Alstermo IF
4.75
11.00
1.26