Najważniejsze rozgrywki
Zaktualizowane

Piłka Ręczna kursy zakłady bukmacherskie

 
BetClic
Darmowe 110 zł
Go

Wincomparator prezentuje najważniejsze krajowe i międzynarodowe zakłady bukmacherskie online związane z piłką ręczną. Porównaj co oferują najwięksi bukmacherzy (bet365, William Hill, Sportingbet, Bet-at-home, itd.) w naszej Superlidze, I lidze kobiet, silnej niemieckiej Bundeslidze oraz w Lidze Mistrzów. Analizujemy również rozgrywki międzynarodowe! Z naszymi statystykami i wskazówkami typuj szczypiorniak bezpiecznie i dla własnej korzyści wybieraj najwyższe kursy! Wygrywanie nigdy nie było tak proste!

TYPY BUKMACHERSKIE Analizy spotkań przez naszych ekspertów z uwzględnieniem trzech rodzajów zakładów: pewniaków, ryzykownych, oraz wariackich kuponów!
WIN STREAMING Udostępniamy przekaz danych na żywo: oglądaj dokładne położenie piłki, a także śledź komentarze do spotkań w czasie rzeczywistym.
WYNIKI NA ŻYWO To uzupełniany na bieżąco raport z meczu uwzględniający aktualny wynik, wyjściowe jedenastki, strzelców bramek, zmiany oraz kartki.
STATYSTYKI Poprzednie spotkania drużyn, ostatnie wyniki, średnia liczba goli, czyli wszystkie statystyki potrzebne do analizy formy zespołów.
KURSY Porównanie kursów oferowanych przez bukmacherów dla meczu: Zakład 1X2 na końcowe rozstrzygnięcie, dokładny wynik końcowy, handicapy...
Sobota 22 Wrzesień
17:00
Mmts Kwidzyn
Mmts Kwidzyn
-
KS Gwardia Opole
KS Gwardia Opole
1.79
8.50
2.30
18:00
Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin
-
Spójnia Gdynia
Spójnia Gdynia
1.28
12.00
4.20
18:00
KS Azoty Puławy
KS Azoty Puławy
-
SPR Chrobry Głogów
SPR Chrobry Głogów
1.11
14.00
7.50
Sobota 22 Wrzesień
19:00
Alpla HC Hard
Alpla HC Hard
-
SC Ferlach
SC Ferlach
1.08
20.00
7.50
19:00
Moser Medical Uhk Krems
Moser Medical Uhk Krems
-
Handball Tirol
Handball Tirol
1.38
9.50
3.50
19:00
Union Leoben
Union Leoben
-
Fivers
Fivers
6.00
18.00
1.13
Sobota 22 Wrzesień
18:30
UHC Hollabrunn
UHC Hollabrunn
-
WAT Atzgersdorf
WAT Atzgersdorf
darmowe 400 zł w
19:00
Union Korneuburg
Union Korneuburg
-
SG Karnten
SG Karnten
darmowe 110 zł w
Niedziela 23 Wrzesień
15:00
HBA Fivers Wat Margareten II
HBA Fivers Wat Margareten II
-
HSG Baernbach/Koeflach
HSG Baernbach/Koeflach
darmowe 200 zł w
Sobota 22 Wrzesień
14:00
Randers HK
Randers HK
-
EH Aalborg
EH Aalborg
1.07
16.00
10.00
14:00
Ajax Copenhagen
Ajax Copenhagen
-
Herning-Ikast
Herning-Ikast
11.00
16.00
1.08
15:00
Team Esbjerg
Team Esbjerg
-
Ringkobing Handball
Ringkobing Handball
1.02
19.00
18.00
Sobota 22 Wrzesień
15:00
Aalborg Handball
Aalborg Handball
-
Nordsjaelland Handball
Nordsjaelland Handball
1.26
11.50
5.40
16:10
TTH Holstebro
TTH Holstebro
-
GOG Handbold
GOG Handbold
1.76
9.00
2.55
Poniedziałek 24 Wrzesień
19:30
Lemvig-Thyboron Handball
Lemvig-Thyboron Handball
-
Ribe-Esbjerg HH
Ribe-Esbjerg HH
darmowe 1000 PLN w
Środa 26 Wrzesień
18:00
Usam Nimes
Usam Nimes
-
Paris Handball
Paris Handball
darmowe 300 zł w
20:00
Pays Aix Uch
Pays Aix Uch
-
Chambery Savoie
Chambery Savoie
darmowe 400 zł w
20:00
Saint Raphael
Saint Raphael
-
Pontault Combault
Pontault Combault
darmowe 110 zł w
Sobota 22 Wrzesień
18:30
Cercle Dijon Bourgogne
Cercle Dijon Bourgogne
-
Chambray Touraine
Chambray Touraine
darmowe 200 zł w
20:30
Brest Bretagne Handball
Brest Bretagne Handball
-
OGC Nice Cote D'azur
OGC Nice Cote D'azur
darmowe 1000 PLN w
20:30
Entente Sportive Besancon Feminin
Entente Sportive Besancon Feminin
-
CJF Fleury Les Aubrais
CJF Fleury Les Aubrais
darmowe 300 zł w
Niedziela 23 Wrzesień
13:30
TBV Lemgo Lippe
TBV Lemgo Lippe
-
SG Flensburg-Handewitt
SG Flensburg-Handewitt
6.10
14.00
1.19
16:00
SC Dhfk Lipsk
SC Dhfk Lipsk
-
HSG Wetzlar
HSG Wetzlar
1.42
10.00
3.75
16:00
TVB 1898 Stuttgart
TVB 1898 Stuttgart
-
Bergischer HC 06
Bergischer HC 06
1.72
8.50
2.65
Wtorek 16 Październik
19:00
SV Hannover Burgdorf
SV Hannover Burgdorf
-
TBV Lemgo Lippe
TBV Lemgo Lippe
darmowe 400 zł w
19:30
Bergischer HC 06
Bergischer HC 06
-
Rhein-Neckar
Rhein-Neckar
darmowe 110 zł w
20:00
HSG Wetzlar
HSG Wetzlar
-
MT Melsungen
MT Melsungen
darmowe 200 zł w
Niedziela 23 Wrzesień
16:00
Tertnes Haandball Elite
Tertnes Haandball Elite
-
Gjerpen HK Skien
Gjerpen HK Skien
1.21
12.00
5.40
16:00
Raelingen HK
Raelingen HK
-
Byaasen Haandball Elite
Byaasen Haandball Elite
6.75
15.00
1.14
18:00
Larvik HK
Larvik HK
-
Fredrikstad Bkl
Fredrikstad Bkl
1.05
19.00
12.50
Sobota 22 Wrzesień
18:00
Drammen HK
Drammen HK
-
Halden Topphaandball
Halden Topphaandball
1.79
9.00
2.40
Niedziela 23 Wrzesień
18:00
OIF Arendal
OIF Arendal
-
SK Falk
SK Falk
1.12
16.00
8.00
18:00
Fyllingenbergen
Fyllingenbergen
-
Naerboe IL
Naerboe IL
1.11
16.00
9.00
Sobota 22 Wrzesień
18:30
Teucro Caixanova
Teucro Caixanova
-
Naturhouse La Rioja
Naturhouse La Rioja
5.50
11.50
1.25
18:30
Ximenez-Puente
Ximenez-Puente
-
Quabit BM Guadalajara
Quabit BM Guadalajara
1.83
8.00
2.48
18:30
BM Huesca
BM Huesca
-
BM Sinfin
BM Sinfin
1.22
11.50
5.60
Sobota 22 Wrzesień
17:30
Pfadi Winterthur
Pfadi Winterthur
-
Fortitudo Gossau
Fortitudo Gossau
1.06
15.00
10.50
18:00
Amicitia Zurych
Amicitia Zurych
-
Wacker Thun
Wacker Thun
4.70
16.00
1.21
18:00
RTV 1879 Basel
RTV 1879 Basel
-
HSC Suhr Aarau
HSC Suhr Aarau
2.95
11.00
1.48
Środa 03 Październik
19:00
Vasterasirsta HF
Vasterasirsta HF
-
IK Savehof
IK Savehof
darmowe 1000 PLN w
Piątek 05 Październik
19:00
Onnereds HK
Onnereds HK
-
Boden Handball IF
Boden Handball IF
darmowe 300 zł w
Sobota 06 Październik
14:00
Skara HF
Skara HF
-
H65 Hoor
H65 Hoor
darmowe 400 zł w
Sobota 22 Wrzesień
14:00
Tyreso IF
Tyreso IF
-
RP Linkoping
RP Linkoping
1.96
8.00
2.12
17:00
Vasterasirsta HF
Vasterasirsta HF
-
Rimbo HK
Rimbo HK
3.20
12.50
1.40
Niedziela 23 Wrzesień
16:15
Alstermo IF
Alstermo IF
-
Kungalvs HK
Kungalvs HK
1.61
9.00
2.65