Najważniejsze rozgrywki
Zaktualizowane

Koszykówka kursy zakłady bukmacherskie

 
Betrally
Darmowe 400 zł
Go

Koszykówka z Wincomparatorem! U nas znajdziesz informacje, typy, kursy dla wszystkich najważniejszych basketowych pojedynków. Porównaj największych bukmacherów (bet365, William Hill, Sportingbet, Bet-at-home, Unibet, Bwin, itd.) w spotkaniach NBA, NCAA, naszej Tauron Basket Ligi, czy europejskich Eurocupu i Euroligi. Statystyki i typy ułatwią Ci grę. Pamiętaj by wybierać zawsze najwyższe kursy! Wygrywanie nigdy nie było tak proste!

TYPY BUKMACHERSKIE Analizy spotkań przez naszych ekspertów z uwzględnieniem trzech rodzajów zakładów: pewniaków, ryzykownych, oraz wariackich kuponów!
WIN STREAMING Udostępniamy przekaz danych na żywo: oglądaj dokładne położenie piłki, a także śledź komentarze do spotkań w czasie rzeczywistym.
WYNIKI NA ŻYWO To uzupełniany na bieżąco raport z meczu uwzględniający aktualny wynik, wyjściowe jedenastki, strzelców bramek, zmiany oraz kartki.
STATYSTYKI Poprzednie spotkania drużyn, ostatnie wyniki, średnia liczba goli, czyli wszystkie statystyki potrzebne do analizy formy zespołów.
KURSY Porównanie kursów oferowanych przez bukmacherów dla meczu: Zakład 1X2 na końcowe rozstrzygnięcie, dokładny wynik końcowy, handicapy...
Sobota 17 Listopad
01:00
Boston Celtics
Boston Celtics
-
Toronto Raptors
Toronto Raptors
1.84
2.09
01:00
Indiana Pacers
Indiana Pacers
-
Miami Heat
Miami Heat
1.54
2.70
01:00
Philadelphia 76ers
Philadelphia 76ers
-
Utah Jazz
Utah Jazz
1.70
2.30
Piątek 16 Listopad
17:00
Montana Grizzlies
Montana Grizzlies
-
INCARNATE WORD CARDINALS
INCARNATE WORD CARDINALS
darmowe 122% w
17:30
Central Connecticut State
Central Connecticut State
-
Austin Peay State
Austin Peay State
2.25
1.64
19:00
Oregon Beavers
Oregon Beavers
-
OLD DOMINION MONARCHS
OLD DOMINION MONARCHS
1.80
2.00
Piątek 16 Listopad
18:00
KK Rapla
KK Rapla
-
BC Tartu
BC Tartu
1.66
2.17
Sobota 17 Listopad
16:00
BK Ogre
BK Ogre
-
BK Liepaja
BK Liepaja
1.00
16.00
16:00
BK Ventspils
BK Ventspils
-
BK Valmiera
BK Valmiera
1.00
16.00
Sobota 17 Listopad
15:00
BC Uniks Kazań
BC Uniks Kazań
-
BC Niżny Nowogród
BC Niżny Nowogród
1.10
8.10
Niedziela 18 Listopad
10:00
Jenisiej Krasnojarsk
Jenisiej Krasnojarsk
-
Stelmet Zielona Góra
Stelmet Zielona Góra
1.34
3.48
13:00
BC Chimki Moskwa
BC Chimki Moskwa
-
Awtodor Saratow
Awtodor Saratow
1.08
9.30
Piątek 16 Listopad
20:30
Bristol Flyers
Bristol Flyers
-
Leicester Riders
Leicester Riders
2.43
1.60
20:30
Newcastle Eagles
Newcastle Eagles
-
Cheshire Phoenix
Cheshire Phoenix
1.16
5.55
20:30
Worcester Wolves
Worcester Wolves
-
London Lions
London Lions
3.07
1.40
Piątek 16 Listopad
20:00
Provence Basket
Provence Basket
-
Strasbourg
Strasbourg
3.80
1.30
20:00
Le Portel
Le Portel
-
Cholet
Cholet
1.39
3.25
20:30
Antibes Sharks
Antibes Sharks
-
Pau-Orthez
Pau-Orthez
3.45
1.38
Piątek 16 Listopad
20:00
Ujap Quimper 29
Ujap Quimper 29
-
Lille Mbc
Lille Mbc
2.12
1.73
20:00
JA Vichy-Clermont
JA Vichy-Clermont
-
Saint-Chamond
Saint-Chamond
1.74
2.20
20:00
Hermine Nantes Basket
Hermine Nantes Basket
-
ASC Denain Voltaire PH
ASC Denain Voltaire PH
1.38
3.07
Piątek 16 Listopad
20:30
Basketball Lowen Braunschweig
Basketball Lowen Braunschweig
-
Mitteldeutscher BC
Mitteldeutscher BC
1.29
3.86
Sobota 17 Listopad
18:00
EWE Baskets Oldenburg
EWE Baskets Oldenburg
-
Rasta Vechta
Rasta Vechta
1.20
5.40
18:00
LTi Giessen 46ers
LTi Giessen 46ers
-
Fraport Skyliners
Fraport Skyliners
1.80
2.15
Sobota 17 Listopad
14:45
Panionios BC
Panionios BC
-
Rethymno Cretan Kings
Rethymno Cretan Kings
darmowe 1000 PLN w
14:45
GS Lavriou
GS Lavriou
-
BC Kolossos Rodos
BC Kolossos Rodos
darmowe 300 zł w
14:45
Ifaistos Limnou
Ifaistos Limnou
-
PAOK Thessaloniki
PAOK Thessaloniki
darmowe 122% w
Sobota 17 Listopad
19:00
Alma Pallacanestro Trieste
Alma Pallacanestro Trieste
-
Dolomiti Energia Trento
Dolomiti Energia Trento
1.74
2.18
Niedziela 18 Listopad
12:00
Vanoli Cremona
Vanoli Cremona
-
Pallacanestro Varese
Pallacanestro Varese
1.43
3.00
17:00
Pallacanestro Reggiana
Pallacanestro Reggiana
-
Sidigas Avellino
Sidigas Avellino
1.82
1.90
Niedziela 18 Listopad
18:00
Benedetto Xiv Cento
Benedetto Xiv Cento
-
Assigeco Piacenza
Assigeco Piacenza
1.47
2.85
Niedziela 02 Grudzień
18:00
Pallacanestro Piacentina
Pallacanestro Piacentina
-
Fortitudo Pallacanestro Bologna 103
Fortitudo Pallacanestro Bologna 103
3.72
16.00
1.35
Sobota 17 Listopad
18:00
Iberostar Tenerife
Iberostar Tenerife
-
Valencia Basket
Valencia Basket
1.74
2.25
18:00
Divina Seguros Joventut
Divina Seguros Joventut
-
Montakit Fuenlabrada
Montakit Fuenlabrada
1.31
3.78
20:30
San Pablo Burgos
San Pablo Burgos
-
La Bruixa d'Or Manresa
La Bruixa d'Or Manresa
1.61
2.60
Piątek 16 Listopad
20:00
Real Canoe NC
Real Canoe NC
-
TAU Castello
TAU Castello
2.01
1.82
21:00
Club Melilla Baloncesto
Club Melilla Baloncesto
-
CB Penas Huesca
CB Penas Huesca
1.33
3.55
21:00
Chocolates Trapa Palencia
Chocolates Trapa Palencia
-
CBC Valladolid
CBC Valladolid
1.30
3.75
Piątek 16 Listopad
18:00
BK Olomoucko
BK Olomoucko
-
Kralovsti Sokoli
Kralovsti Sokoli
1.12
6.75
Sobota 17 Listopad
17:00
BK Jip Pardubice
BK Jip Pardubice
-
BK Opava
BK Opava
darmowe 1000 PLN w
17:30
USK Praga
USK Praga
-
BC Kolin
BC Kolin
darmowe 300 zł w