Zaktualizowane

Serie D, Grupa C wynik meczu

Śledź wszystkie ostatnie wyniki Piłka Nożna podawane na bieżąco, zestawienia i wyniki Serie D, Grupa C
William Hill
Darmowe 25$
Go
TYPY BUKMACHERSKIE Analizy spotkań przez naszych ekspertów z uwzględnieniem trzech rodzajów zakładów: pewniaków, ryzykownych, oraz wariackich kuponów!
WIN STREAMING Udostępniamy przekaz danych na żywo: oglądaj dokładne położenie piłki, a także śledź komentarze do spotkań w czasie rzeczywistym.
WYNIKI NA ŻYWO To uzupełniany na bieżąco raport z meczu uwzględniający aktualny wynik, wyjściowe jedenastki, strzelców bramek, zmiany oraz kartki.
STATYSTYKI Poprzednie spotkania drużyn, ostatnie wyniki, średnia liczba goli, czyli wszystkie statystyki potrzebne do analizy formy zespołów.
KURSY Porównanie kursów oferowanych przez bukmacherów dla meczu: Zakład 1X2 na końcowe rozstrzygnięcie, dokładny wynik końcowy, handicapy...
Niedziela 10 Maja
15:00
Union Arzignanochiampo
Union Arzignanochiampo
1 - 2
FC Union Pro Ssdarl
FC Union Pro Ssdarl
15:00
Clodiense
Clodiense
1 - 2
Kras Repen
Kras Repen
15:00
Giorgione Calcio
Giorgione Calcio
2 - 3
Ripa La Fenadora
Ripa La Fenadora
15:00
Dro Calcio
Dro Calcio
2 - 3
Sacilese Calcio
Sacilese Calcio
15:00
Legnago
Legnago
1 - 2
Triestina Calcio
Triestina Calcio
15:00
Biancoscudati Padwa
Biancoscudati Padwa
1 - 1
Altovicentino
Altovicentino
15:00
Comunale Fontanafredda
Comunale Fontanafredda
5 - 1
Mori S.stefano
Mori S.stefano
15:00
AC Mezzocorona
AC Mezzocorona
0 - 6
Polisportiva Tamai
Polisportiva Tamai
15:00
Belluno
Belluno
1 - 1
Montebelluna
Montebelluna
Niedziela 03 Maja
15:00
Polisportiva Tamai
Polisportiva Tamai
1 - 2
Union Arzignanochiampo
Union Arzignanochiampo
15:00
FC Union Pro Ssdarl
FC Union Pro Ssdarl
0 - 1
Belluno
Belluno
15:00
Triestina Calcio
Triestina Calcio
0 - 1
Comunale Fontanafredda
Comunale Fontanafredda
15:00
Mori S.stefano
Mori S.stefano
4 - 0
AC Mezzocorona
AC Mezzocorona
15:00
Ripa La Fenadora
Ripa La Fenadora
1 - 2
Biancoscudati Padwa
Biancoscudati Padwa
15:00
Kras Repen
Kras Repen
2 - 2
Dro Calcio
Dro Calcio
15:00
Sacilese Calcio
Sacilese Calcio
3 - 2
Legnago
Legnago
15:00
Altovicentino
Altovicentino
3 - 0
Clodiense
Clodiense
15:00
Montebelluna
Montebelluna
1 - 5
Giorgione Calcio
Giorgione Calcio
Niedziela 26 Kwiecień
15:00
Union Arzignanochiampo
Union Arzignanochiampo
1 - 1
Montebelluna
Montebelluna
15:00
Triestina Calcio
Triestina Calcio
2 - 1
Mori S.stefano
Mori S.stefano
15:00
Comunale Fontanafredda
Comunale Fontanafredda
2 - 2
Polisportiva Tamai
Polisportiva Tamai
15:00
AC Mezzocorona
AC Mezzocorona
0 - 5
FC Union Pro Ssdarl
FC Union Pro Ssdarl
15:00
Biancoscudati Padwa
Biancoscudati Padwa
4 - 0
Kras Repen
Kras Repen
15:00
Belluno
Belluno
2 - 2
Ripa La Fenadora
Ripa La Fenadora
15:00
Giorgione Calcio
Giorgione Calcio
0 - 0
Altovicentino
Altovicentino
15:00
Dro Calcio
Dro Calcio
0 - 0
Legnago
Legnago
15:00
Clodiense
Clodiense
0 - 3
Sacilese Calcio
Sacilese Calcio
Niedziela 19 Kwiecień
15:00
Sacilese Calcio
Sacilese Calcio
1 - 2
Giorgione Calcio
Giorgione Calcio
15:00
FC Union Pro Ssdarl
FC Union Pro Ssdarl
2 - 1
Mori S.stefano
Mori S.stefano
15:00
Ripa La Fenadora
Ripa La Fenadora
4 - 0
AC Mezzocorona
AC Mezzocorona
15:00
Dro Calcio
Dro Calcio
3 - 1
Clodiense
Clodiense
15:00
Kras Repen
Kras Repen
1 - 2
Belluno
Belluno
15:00
Altovicentino
Altovicentino
2 - 2
Union Arzignanochiampo
Union Arzignanochiampo
15:00
Montebelluna
Montebelluna
0 - 0
Comunale Fontanafredda
Comunale Fontanafredda
15:00
Polisportiva Tamai
Polisportiva Tamai
1 - 1
Triestina Calcio
Triestina Calcio
15:00
Legnago
Legnago
1 - 2
Biancoscudati Padwa
Biancoscudati Padwa
Niedziela 12 Kwiecień
15:00
Belluno
Belluno
3 - 0
Altovicentino
Altovicentino
15:00
Comunale Fontanafredda
Comunale Fontanafredda
0 - 1
FC Union Pro Ssdarl
FC Union Pro Ssdarl
15:00
Biancoscudati Padwa
Biancoscudati Padwa
1 - 0
Sacilese Calcio
Sacilese Calcio
15:00
AC Mezzocorona
AC Mezzocorona
0 - 5
Montebelluna
Montebelluna
15:00
Clodiense
Clodiense
0 - 2
Legnago
Legnago
15:00
Mori S.stefano
Mori S.stefano
1 - 1
Polisportiva Tamai
Polisportiva Tamai
15:00
Triestina Calcio
Triestina Calcio
0 - 0
Dro Calcio
Dro Calcio
15:00
Union Arzignanochiampo
Union Arzignanochiampo
2 - 1
Ripa La Fenadora
Ripa La Fenadora
15:00
Giorgione Calcio
Giorgione Calcio
1 - 1
Kras Repen
Kras Repen
Środa 08 Kwiecień
15:00
Mori S.stefano
Mori S.stefano
0 - 3
Montebelluna
Montebelluna
Czwartek 02 Kwiecień
18:00
Sacilese Calcio
Sacilese Calcio
0 - 2
Union Arzignanochiampo
Union Arzignanochiampo
17:00
Clodiense
Clodiense
0 - 2
Biancoscudati Padwa
Biancoscudati Padwa
15:00
FC Union Pro Ssdarl
FC Union Pro Ssdarl
2 - 1
Triestina Calcio
Triestina Calcio
15:00
Ripa La Fenadora
Ripa La Fenadora
0 - 0
Mori S.stefano
Mori S.stefano
15:00
Legnago
Legnago
3 - 2
Belluno
Belluno
15:00
Montebelluna
Montebelluna
1 - 1
Polisportiva Tamai
Polisportiva Tamai
15:00
Altovicentino
Altovicentino
2 - 1
Comunale Fontanafredda
Comunale Fontanafredda
15:00
Kras Repen
Kras Repen
7 - 0
AC Mezzocorona
AC Mezzocorona
15:00
Dro Calcio
Dro Calcio
3 - 1
Giorgione Calcio
Giorgione Calcio
Niedziela 29 Marzec
15:00
AC Mezzocorona
AC Mezzocorona
0 - 2
Altovicentino
Altovicentino
15:00
Union Arzignanochiampo
Union Arzignanochiampo
2 - 1
Kras Repen
Kras Repen
15:00
Polisportiva Tamai
Polisportiva Tamai
2 - 0
FC Union Pro Ssdarl
FC Union Pro Ssdarl
15:00
Triestina Calcio
Triestina Calcio
1 - 2
Clodiense
Clodiense
15:00
Giorgione Calcio
Giorgione Calcio
0 - 1
Legnago
Legnago
15:00
Comunale Fontanafredda
Comunale Fontanafredda
1 - 1
Ripa La Fenadora
Ripa La Fenadora
Sobota 28 Marzec
15:00
Belluno
Belluno
1 - 3
Sacilese Calcio
Sacilese Calcio
15:00
Biancoscudati Padwa
Biancoscudati Padwa
2 - 0
Dro Calcio
Dro Calcio
Niedziela 22 Marzec
14:30
Ripa La Fenadora
Ripa La Fenadora
2 - 2
FC Union Pro Ssdarl
FC Union Pro Ssdarl
14:30
Legnago
Legnago
2 - 0
AC Mezzocorona
AC Mezzocorona
14:30
Dro Calcio
Dro Calcio
1 - 5
Union Arzignanochiampo
Union Arzignanochiampo
14:30
Biancoscudati Padwa
Biancoscudati Padwa
4 - 2
Giorgione Calcio
Giorgione Calcio
14:30
Kras Repen
Kras Repen
0 - 1
Mori S.stefano
Mori S.stefano
14:30
Montebelluna
Montebelluna
1 - 1
Triestina Calcio
Triestina Calcio
14:30
Sacilese Calcio
Sacilese Calcio
0 - 0
Comunale Fontanafredda
Comunale Fontanafredda
14:30
Clodiense
Clodiense
2 - 2
Belluno
Belluno
14:30
Altovicentino
Altovicentino
2 - 1
Polisportiva Tamai
Polisportiva Tamai
Niedziela 15 Marzec
15:00
AC Mezzocorona
AC Mezzocorona
0 - 4
Sacilese Calcio
Sacilese Calcio
14:30
Triestina Calcio
Triestina Calcio
1 - 3
Biancoscudati Padwa
Biancoscudati Padwa
14:30
Belluno
Belluno
1 - 1
Dro Calcio
Dro Calcio
14:30
FC Union Pro Ssdarl
FC Union Pro Ssdarl
3 - 1
Montebelluna
Montebelluna
14:30
Union Arzignanochiampo
Union Arzignanochiampo
1 - 1
Legnago
Legnago
14:30
Polisportiva Tamai
Polisportiva Tamai
0 - 1
Ripa La Fenadora
Ripa La Fenadora
14:30
Mori S.stefano
Mori S.stefano
0 - 3
Altovicentino
Altovicentino
14:30
Giorgione Calcio
Giorgione Calcio
0 - 0
Clodiense
Clodiense
14:30
Comunale Fontanafredda
Comunale Fontanafredda
3 - 1
Kras Repen
Kras Repen
Niedziela 08 Marzec
14:30
Kras Repen
Kras Repen
1 - 2
FC Union Pro Ssdarl
FC Union Pro Ssdarl
14:30
Legnago
Legnago
1 - 0
Mori S.stefano
Mori S.stefano
14:30
Ripa La Fenadora
Ripa La Fenadora
1 - 1
Triestina Calcio
Triestina Calcio
14:30
Altovicentino
Altovicentino
4 - 1
Montebelluna
Montebelluna
14:30
Giorgione Calcio
Giorgione Calcio
0 - 2
Belluno
Belluno
14:30
Sacilese Calcio
Sacilese Calcio
3 - 0
Polisportiva Tamai
Polisportiva Tamai
14:30
Dro Calcio
Dro Calcio
1 - 0
Comunale Fontanafredda
Comunale Fontanafredda
14:30
Clodiense
Clodiense
5 - 1
AC Mezzocorona
AC Mezzocorona
14:30
Biancoscudati Padwa
Biancoscudati Padwa
0 - 0
Union Arzignanochiampo
Union Arzignanochiampo
Niedziela 01 Marzec
14:30
AC Mezzocorona
AC Mezzocorona
1 - 1
Dro Calcio
Dro Calcio
14:30
Polisportiva Tamai
Polisportiva Tamai
1 - 2
Kras Repen
Kras Repen
14:30
Belluno
Belluno
0 - 2
Biancoscudati Padwa
Biancoscudati Padwa
14:30
FC Union Pro Ssdarl
FC Union Pro Ssdarl
0 - 1
Altovicentino
Altovicentino
14:30
Triestina Calcio
Triestina Calcio
4 - 2
Giorgione Calcio
Giorgione Calcio
14:30
Union Arzignanochiampo
Union Arzignanochiampo
1 - 3
Clodiense
Clodiense
14:30
Comunale Fontanafredda
Comunale Fontanafredda
2 - 3
Legnago
Legnago
14:30
Montebelluna
Montebelluna
0 - 0
Ripa La Fenadora
Ripa La Fenadora
14:30
Mori S.stefano
Mori S.stefano
0 - 2
Sacilese Calcio
Sacilese Calcio
Niedziela 22 Luty
14:30
Biancoscudati Padwa
Biancoscudati Padwa
2 - 0
Comunale Fontanafredda
Comunale Fontanafredda
Skorzystaj już teraz z bonusu William Hill: 25$!