Liga Europejska UEFA Kwalifikacje wynik meczu

Śledź wszystkie ostatnie wyniki Piłka Nożna podawane na bieżąco, zestawienia i wyniki Liga Europejska UEFA Kwalifikacje

Darmowe 25$
Go
Czwartek 28 Sierpień 2014
22:15 Rio Ave FC 1 - 0 IF Elfsborg
21:00 NK Dinamo Zagrzeb 2 - 1 FC Petrolul Ploiesti
21:00 Legia Warszawa 2 - 0 FC Aktobe
21:00 FC Brugge 1 - 0 Grasshoppers Zurych
20:45 CD Nacional 2 - 3 Dynamo Mińsk
20:45 Inter Mediolan 6 - 0 Stjarnan Gardabae
20:45 FC Villarreal 4 - 0 FC Astana
20:45 Hull City 2 - 1 Sporting Lokeren
20:45 Borussia M'gladbach 7 - 0 FK Sarajewo
20:45 Tottenham Hotspur 3 - 0 AEL Limassol FC
20:30 FC Zurych 1 - 1 Spartak Trnawa
20:30 Sparta Praga 3 - 1 FC Zwolle
20:30 AC Saint Etienne 1 - 0 Kardemir Karabukspor
20:30 Rapid Wiedeń 3 - 3 HJK Helsinki
20:30 FC Turyn 1 - 0 RNK Split
20:30 Debreczyn VSC 0 - 0 BSC Young Boys Berno
20:00 FC Midtjylland 1 - 2 Panathinaikos Ateny
20:00 Feyenoord Rotterdam 4 - 3 Zoria Ługańsk
19:30 Maccabi Tel Aviv 3 - 1 Asteras Tripolis
19:30 Twente Enschede 1 - 1 FK Karabach
19:00 FC Rostow 0 - 0 Trabzonspor
19:00 Szachtior Soligorsk 0 - 2 PSV Eindhoven
19:00 FC Sheriff Tiraspol 0 - 3 HNK Rijeka
19:00 HNK Hajduk Split 0 - 0 Dnipro Dniepropietrowsk
18:45 FC Astra Giurgiu 0 - 1 Olympique Lyon
18:15 PAOK Saloniki 4 - 0 Zimbru Kiszyniów
18:00 FC Krasnodar 3 - 0 Real Sociedad
18:00 Nieftczi Baku 1 - 2 Partizan Belgrad
18:00 Metalist Charków 1 - 0 Ruch Chorzów
18:00 Omonia Nikozja 1 - 2 Dynamo Moskwa
17:00 FC Lokomotiw Moskwa 1 - 4 Apollon Limassol FC
Czwartek 21 Sierpień 2014
21:15 HNK Rijeka 1 - 0 FC Sheriff Tiraspol
20:45 FK Sarajewo 2 - 3 Borussia M'gladbach
20:30 Sporting Lokeren 1 - 0 Hull City
20:30 RNK Split 0 - 0 FC Turyn
20:30 Olympique Lyon 1 - 2 FC Astra Giurgiu
20:30 Real Sociedad 1 - 0 FC Krasnodar
20:15 Asteras Tripolis 2 - 0 Maccabi Tel Aviv
20:15 Spartak Trnawa 1 - 3 FC Zurych
20:15 Partizan Belgrad 3 - 2 Nieftczi Baku
20:15 Grasshoppers Zurych 1 - 2 FC Brugge
20:05 Zimbru Kiszyniów 1 - 0 PAOK Saloniki
20:00 FC Zwolle 1 - 1 Sparta Praga
20:00 Trabzonspor 2 - 0 FC Rostow
20:00 Panathinaikos Ateny 4 - 1 FC Midtjylland
19:45 Zoria Ługańsk 1 - 1 Feyenoord Rotterdam
19:30 BSC Young Boys Berno 3 - 1 Debreczyn VSC
19:30 Apollon Limassol FC 1 - 1 FC Lokomotiw Moskwa
19:15 FC Petrolul Ploiesti 1 - 3 NK Dinamo Zagrzeb
19:00 Kardemir Karabukspor 1 - 0 AC Saint Etienne
19:00 IF Elfsborg 2 - 1 Rio Ave FC
19:00 Dynamo Mińsk 2 - 0 CD Nacional
18:45 PSV Eindhoven 1 - 0 Szachtior Soligorsk
18:00 AEL Limassol FC 1 - 2 Tottenham Hotspur
18:00 FK Karabach 0 - 0 Twente Enschede
18:00 HJK Helsinki 2 - 1 Rapid Wiedeń
18:00 Ruch Chorzów 0 - 0 Metalist Charków
17:30 Dynamo Moskwa 2 - 2 Omonia Nikozja
17:00 FC Aktobe 0 - 1 Legia Warszawa
17:00 FC Astana 0 - 3 FC Villarreal
Środa 20 Sierpień 2014
23:00 Stjarnan Gardabae 0 - 3 Inter Mediolan
18:00 Dnipro Dniepropietrowsk 2 - 1 HNK Hajduk Split
Czwartek 07 Sierpień 2014
21:15 HNK Rijeka 4 - 0 Vikingur Gota
21:05 Zimbru Kiszyniów 0 - 1 SV Scholz Grodig
21:00 Rio Ave FC 0 - 0 IFK Goteborg
20:45 Aberdeen FC 2 - 3 Real Sociedad
20:45 FK Metalurg Skopje 0 - 1 Omonia Nikozja
20:30 Olympique Lyon 2 - 1 Mlada Boleslav
20:30 FH Hafnarfjordur 2 - 1 IF Elfsborg
20:30 FC Turyn 4 - 0 IF Brommapojkarna
20:30 Hull City 2 - 1 AS Trenczyn
20:15 Asteras Tripolis 3 - 1 1. Fsv Mainz 05
20:00 Atromitos Ateny 1 - 3 FK Sarajewo
20:00 Viktoria Pilzno 1 - 4 FC Petrolul Ploiesti
20:00 Brondby IF 0 - 2 FC Brugge
19:30 HNK Hajduk Split 3 - 0 Shakhter Karaganda
19:30 CFR Kluż 0 - 2 Dynamo Mińsk
19:30 Spartak Trnawa 1 - 1 FC St Johnstone
19:00 Rosenborg BK 1 - 1 Kardemir Karabukspor
19:00 AIK 0 - 3 FC Astana
19:00 Szachtior Soligorsk 2 - 2 SV Zulte Waregem
19:00 FC Chikhura Sachkhere 2 - 3 Nieftczi Baku
19:00 Hapoel Ironi Kiryat Shmona 1 - 2 Dynamo Moskwa
19:00 SKN St. Polten 2 - 3 PSV Eindhoven
19:00 Lech Poznań 0 - 0 Stjarnan Gardabae
18:00 Molde FK 1 - 2 Zoria Ługańsk
18:00 Esbjerg FB 2 - 2 Ruch Chorzów
18:00 FC Slovan Liberec 2 - 3 FC Astra Giurgiu
18:00 Czernomorec Odessa 0 - 0 RNK Split
18:00 FC Krasnodar 3 - 0 Diosgyor Vtk
16:00 Ermis Aradippou FC 0 - 2 BSC Young Boys Berno
Czwartek 31 Lipiec 2014
21:05 SV Scholz Grodig 1 - 2 Zimbru Kiszyniów
20:45 FC St Johnstone 1 - 2 Spartak Trnawa
20:30 FK Sarajewo 1 - 2 Atromitos Ateny
20:30 Diosgyor Vtk 1 - 5 FC Krasnodar
20:30 Real Sociedad 2 - 0 Aberdeen FC
20:30 Stjarnan Gardabae 1 - 0 Lech Poznań
20:30 1. Fsv Mainz 05 1 - 0 Asteras Tripolis
20:30 FC Brugge 3 - 0 Brondby IF
20:00 SV Zulte Waregem 2 - 5 Szachtior Soligorsk
Skorzystaj już teraz z bonusu William Hill: 25$!