Zaktualizowane

Liga Europejska UEFA Kwalifikacje wynik meczu

Śledź wszystkie ostatnie wyniki Piłka Nożna podawane na bieżąco, zestawienia i wyniki Liga Europejska UEFA Kwalifikacje
William Hill
Darmowe 25$
Go
TYPY BUKMACHERSKIE Analizy spotkań przez naszych ekspertów z uwzględnieniem trzech rodzajów zakładów: pewniaków, ryzykownych, oraz wariackich kuponów!
WIN STREAMING Udostępniamy przekaz danych na żywo: oglądaj dokładne położenie piłki, a także śledź komentarze do spotkań w czasie rzeczywistym.
WYNIKI NA ŻYWO To uzupełniany na bieżąco raport z meczu uwzględniający aktualny wynik, wyjściowe jedenastki, strzelców bramek, zmiany oraz kartki.
STATYSTYKI Poprzednie spotkania drużyn, ostatnie wyniki, średnia liczba goli, czyli wszystkie statystyki potrzebne do analizy formy zespołów.
KURSY Porównanie kursów oferowanych przez bukmacherów dla meczu: Zakład 1X2 na końcowe rozstrzygnięcie, dokładny wynik końcowy, handicapy...
Czwartek 30 Lipiec
21:05
Southampton
Southampton
3 - 0
Vitesse
Vitesse
21:05
Wolfsberger AC
Wolfsberger AC
0 - 1
Borussia Dortmund
Borussia Dortmund
21:00
Sampdoria Genua
Sampdoria Genua
0 - 4
FK Vojvodina
FK Vojvodina
21:00
Belenenses
Belenenses
2 - 1
IFK Goteborg
IFK Goteborg
21:00
HNK Hajduk Split
HNK Hajduk Split
2 - 0
Stromsgodset
Stromsgodset
20:45
Athletic Bilbao
Athletic Bilbao
2 - 0
Inter Baku
Inter Baku
20:45
West Ham
West Ham
2 - 2
FC Astra Giurgiu
FC Astra Giurgiu
20:30
Bordeaux
Bordeaux
3 - 0
AEK Larnaca FC
AEK Larnaca FC
20:30
Royal Charleroi SC
Royal Charleroi SC
0 - 2
Zoria Ługańsk
Zoria Ługańsk
20:30
Standard Liege
Standard Liege
2 - 1
FK Zeljeznicar
FK Zeljeznicar
20:00
ASA Targu Mures
ASA Targu Mures
0 - 3
Saint Etienne
Saint Etienne
20:00
Brondby IF
Brondby IF
0 - 0
Omonia Nikozja
Omonia Nikozja
20:00
Debreczyn VSC
Debreczyn VSC
2 - 3
Rosenborg
Rosenborg
20:00
FK Rabotnicki Skopje
FK Rabotnicki Skopje
1 - 0
Trabzonspor
Trabzonspor
19:30
FC Thun
FC Thun
0 - 0
FC Vaduz
FC Vaduz
19:30
FC Zurych
FC Zurych
0 - 1
Dynamo Mińsk
Dynamo Mińsk
19:30
AZ Alkmaar
AZ Alkmaar
2 - 0
Basaksehir FK
Basaksehir FK
19:30
MSK Żylina
MSK Żylina
2 - 0
Worskla Połtawa
Worskla Połtawa
19:00
PAOK Saloniki
PAOK Saloniki
1 - 0
Spartak Trnawa
Spartak Trnawa
19:00
FC Krasnodar
FC Krasnodar
2 - 0
Slovan Bratysława
Slovan Bratysława
19:00
Apollon Limassol FC
Apollon Limassol FC
1 - 1
Gabala
Gabala
19:00
AIK
AIK
1 - 3
Atromitos Ateny
Atromitos Ateny
19:00
FC Slovan Liberec
FC Slovan Liberec
2 - 1
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
19:00
Sturm Graz
Sturm Graz
2 - 3
FK Rubin Kazań
FK Rubin Kazań
19:00
SCR Altach
SCR Altach
2 - 1
Vitoria Guimaraes
Vitoria Guimaraes
18:00
IF Elfsborg
IF Elfsborg
2 - 1
Odd Grenland
Odd Grenland
16:45
Kajrat Ałmaty
Kajrat Ałmaty
2 - 1
Aberdeen FC
Aberdeen FC
Środa 29 Lipiec
18:00
Baumit Jablonec
Baumit Jablonec
0 - 1
FC Kopenhaga
FC Kopenhaga
Czwartek 23 Lipiec
20:45
Aberdeen FC
Aberdeen FC
2 - 2
HNK Rijeka
HNK Rijeka
20:45
FC Linfield
FC Linfield
1 - 3
Spartak Trnawa
Spartak Trnawa
20:45
Birkirkara FC
Birkirkara FC
1 - 0
West Ham
West Ham
20:30
Wolfsberger AC
Wolfsberger AC
2 - 0
Szachtior Soligorsk
Szachtior Soligorsk
20:30
FK Mladost Podgorica
FK Mladost Podgorica
2 - 4
KS Kukesi
KS Kukesi
20:00
FC Astra Giurgiu
FC Astra Giurgiu
0 - 0
Inverness Caledonian Thistle
Inverness Caledonian Thistle
20:00
FK Rabotnicki Skopje
FK Rabotnicki Skopje
2 - 0
FK Jelgava
FK Jelgava
19:45
Newtown AFC
Newtown AFC
1 - 3
FC Kopenhaga
FC Kopenhaga
19:30
MSK Żylina
MSK Żylina
4 - 2
Dacia Kiszyniów
Dacia Kiszyniów
19:30
FC Thun
FC Thun
2 - 1
Hapoel Beer Sheva
Hapoel Beer Sheva
19:00
Stromsgodset
Stromsgodset
0 - 1
Mlada Boleslav
Mlada Boleslav
19:00
University College Dublin
University College Dublin
1 - 5
Slovan Bratysława
Slovan Bratysława
19:00
HNK Hajduk Split
HNK Hajduk Split
4 - 1
FC Koper
FC Koper
19:00
PAOK Saloniki
PAOK Saloniki
6 - 0
NK Lokomotiva Zagrzeb
NK Lokomotiva Zagrzeb
19:00
Beitar Jerozolima
Beitar Jerozolima
1 - 4
Royal Charleroi SC
Royal Charleroi SC
19:00
FC Botosani
FC Botosani
0 - 3
Legia Warszawa
Legia Warszawa
19:00
Odd Grenland
Odd Grenland
2 - 1
Shamrock Rovers
Shamrock Rovers
19:00
Brondby IF
Brondby IF
0 - 0
Beroe Stara Zagora
Beroe Stara Zagora
19:00
IFK Goteborg
IFK Goteborg
2 - 0
Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław
19:00
Trakai FK
Trakai FK
0 - 0
Apollon Limassol FC
Apollon Limassol FC
19:00
Rosenborg
Rosenborg
3 - 0
KR Reykjavik
KR Reykjavik
19:00
Differdange FC 03
Differdange FC 03
1 - 2
Trabzonspor
Trabzonspor
18:00
Spartaks Jurmala
Spartaks Jurmala
1 - 1
FK Vojvodina
FK Vojvodina
18:00
FK Zeljeznicar
FK Zeljeznicar
2 - 0
Ferencvarosi TC
Ferencvarosi TC
18:00
FC Nomme Kalju
FC Nomme Kalju
0 - 2
FC Vaduz
FC Vaduz
18:00
Omonia Nikozja
Omonia Nikozja
1 - 0
Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok
18:00
Gabala
Gabala
2 - 0
FK Cukaricki Stankom
FK Cukaricki Stankom
18:00
Inter Baku
Inter Baku
2 - 2
FH Hafnarfjordur
FH Hafnarfjordur
17:00
Debreczyn VSC
Debreczyn VSC
9 - 2
Skonto Ryga
Skonto Ryga
17:00
FC Alashkert
FC Alashkert
2 - 1
Kajrat Ałmaty
Kajrat Ałmaty
17:00
Dynamo Mińsk
Dynamo Mińsk
4 - 0
Cherno More Warna
Cherno More Warna
14:30
Shirak Gyumri FC
Shirak Gyumri FC
0 - 2
AIK
AIK
Wtorek 21 Lipiec
17:55
IF Elfsborg
IF Elfsborg
1 - 0
Randers FC
Randers FC
Czwartek 16 Lipiec
21:15
KR Reykjavik
KR Reykjavik
0 - 1
Rosenborg
Rosenborg
21:15
FH Hafnarfjordur
FH Hafnarfjordur
1 - 2
Inter Baku
Inter Baku
21:00
Shamrock Rovers
Shamrock Rovers
0 - 2
Odd Grenland
Odd Grenland
21:00
Legia Warszawa
Legia Warszawa
1 - 0
FC Botosani
FC Botosani
21:00
HNK Rijeka
HNK Rijeka
0 - 3
Aberdeen FC
Aberdeen FC
20:45
Inverness Caledonian Thistle
Inverness Caledonian Thistle
0 - 1
FC Astra Giurgiu
FC Astra Giurgiu
20:45
West Ham
West Ham
1 - 0
Birkirkara FC
Birkirkara FC
20:30
FK Cukaricki Stankom
FK Cukaricki Stankom
1 - 0
Gabala
Gabala
20:30
FK Vojvodina
FK Vojvodina
3 - 0
Spartaks Jurmala
Spartaks Jurmala
20:30
Ferencvarosi TC
Ferencvarosi TC
0 - 1
FK Zeljeznicar
FK Zeljeznicar
20:30
Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok
0 - 0
Omonia Nikozja
Omonia Nikozja
20:30
Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław
0 - 0
IFK Goteborg
IFK Goteborg
20:15
Slovan Bratysława
Slovan Bratysława
1 - 0
University College Dublin
University College Dublin
20:05
Spartak Trnawa
Spartak Trnawa
2 - 1
FC Linfield
FC Linfield
20:00
Trabzonspor
Trabzonspor
1 - 0
Differdange FC 03
Differdange FC 03
20:00
NK Lokomotiva Zagrzeb
NK Lokomotiva Zagrzeb
2 - 1
PAOK Saloniki
PAOK Saloniki
19:45
FC Kopenhaga
FC Kopenhaga
2 - 0
Newtown AFC
Newtown AFC
19:45
FC Vaduz
FC Vaduz
3 - 1
FC Nomme Kalju
FC Nomme Kalju
19:30
KS Kukesi
KS Kukesi
0 - 1
FK Mladost Podgorica
FK Mladost Podgorica
19:30
Royal Charleroi SC
Royal Charleroi SC
5 - 1
Beitar Jerozolima
Beitar Jerozolima
19:00
Apollon Limassol FC
Apollon Limassol FC
4 - 0
Trakai FK
Trakai FK
19:00
Mlada Boleslav
Mlada Boleslav
1 - 2
Stromsgodset
Stromsgodset
19:00
Cherno More Warna
Cherno More Warna
1 - 1
Dynamo Mińsk
Dynamo Mińsk
19:00
Beroe Stara Zagora
Beroe Stara Zagora
0 - 1
Brondby IF
Brondby IF
19:00
AIK
AIK
2 - 0
Shirak Gyumri FC
Shirak Gyumri FC
19:00
Hapoel Beer Sheva
Hapoel Beer Sheva
1 - 1
FC Thun
FC Thun
19:00
FC Koper
FC Koper
3 - 2
HNK Hajduk Split
HNK Hajduk Split
18:30
Szachtior Soligorsk
Szachtior Soligorsk
0 - 1
Wolfsberger AC
Wolfsberger AC
18:00
Randers FC
Randers FC
0 - 0
IF Elfsborg
IF Elfsborg
18:00
Skonto Ryga
Skonto Ryga
2 - 2
Debreczyn VSC
Debreczyn VSC
18:00
Dacia Kiszyniów
Dacia Kiszyniów
1 - 2
MSK Żylina
MSK Żylina
17:30
FK Jelgava
FK Jelgava
1 - 0
FK Rabotnicki Skopje
FK Rabotnicki Skopje
16:45
Kajrat Ałmaty
Kajrat Ałmaty
3 - 0
FC Alashkert
FC Alashkert
Czwartek 09 Lipiec
21:15
FK Zeljeznicar
FK Zeljeznicar
1 - 0
Balzan Youths
Balzan Youths
21:15
KR Reykjavik
KR Reykjavik
2 - 1
Cork City FC
Cork City FC
21:15
FH Hafnarfjordur
FH Hafnarfjordur
1 - 0
Seinajoen JK
Seinajoen JK
20:45
Valletta FC
Valletta FC
1 - 2
Newtown AFC
Newtown AFC
20:45
HB Torshavn
HB Torshavn
1 - 4
Trakai FK
Trakai FK
20:45
FC St Johnstone
FC St Johnstone
2 - 1
FC Alashkert
FC Alashkert
Skorzystaj już teraz z bonusu William Hill: 25$!