Zaktualizowane

Puchar Belgii wynik meczu

Śledź wszystkie ostatnie wyniki Piłka Nożna podawane na bieżąco, zestawienia i wyniki Puchar Belgii
William Hill
Darmowe 25$
Go
TYPY BUKMACHERSKIE Analizy spotkań przez naszych ekspertów z uwzględnieniem trzech rodzajów zakładów: pewniaków, ryzykownych, oraz wariackich kuponów!
WIN STREAMING Udostępniamy przekaz danych na żywo: oglądaj dokładne położenie piłki, a także śledź komentarze do spotkań w czasie rzeczywistym.
WYNIKI NA ŻYWO To uzupełniany na bieżąco raport z meczu uwzględniający aktualny wynik, wyjściowe jedenastki, strzelców bramek, zmiany oraz kartki.
STATYSTYKI Poprzednie spotkania drużyn, ostatnie wyniki, średnia liczba goli, czyli wszystkie statystyki potrzebne do analizy formy zespołów.
KURSY Porównanie kursów oferowanych przez bukmacherów dla meczu: Zakład 1X2 na końcowe rozstrzygnięcie, dokładny wynik końcowy, handicapy...
Niedziela 23 Sierpień
16:00
Royal Antwerpia
Royal Antwerpia
2 - 1
RFC Seraing
RFC Seraing
16:00
KVV Coxyde
KVV Coxyde
1 - 0
KFC Merelbeke
KFC Merelbeke
16:00
White Star Bruxelles
White Star Bruxelles
2 - 0
Lierse SK
Lierse SK
16:00
K Londerzeel SK
K Londerzeel SK
0 - 1
Lommel United
Lommel United
16:00
Spouwen-Mopertingen
Spouwen-Mopertingen
3 - 2
KFC Oosterzonen
KFC Oosterzonen
16:00
Royal Wallonia Walhain CG
Royal Wallonia Walhain CG
4 - 1
Royal Ch. Fleurus
Royal Ch. Fleurus
16:00
Royal Knokke FC
Royal Knokke FC
2 - 4
FCV Dender EH
FCV Dender EH
16:00
FC Duffel
FC Duffel
1 - 3
Union Saint-Gilloise
Union Saint-Gilloise
16:00
Patro Maasmechelen
Patro Maasmechelen
5 - 0
RC Hades
RC Hades
16:00
R ES Acrenoise
R ES Acrenoise
2 - 0
RRC Hamoir
RRC Hamoir
16:00
K Olsa Brakel
K Olsa Brakel
3 - 2
KSK Heist
KSK Heist
Sobota 22 Sierpień
20:00
MSK Deinze
MSK Deinze
3 - 1
FC Tubize
FC Tubize
20:00
Cercle Brugge Ksv
Cercle Brugge Ksv
2 - 0
FC Liege
FC Liege
19:30
SK Berlare
SK Berlare
1 - 3
AS Eupen
AS Eupen
19:30
FC Dessel Sport
FC Dessel Sport
2 - 0
KSV Bornem
KSV Bornem
18:00
Excelsior Virton
Excelsior Virton
0 - 1
K Bocholter VV
K Bocholter VV
Niedziela 16 Sierpień
16:00
K Bocholter VV
K Bocholter VV
5 - 3
K FC SP St-Gillis Waas
K FC SP St-Gillis Waas
16:00
Lommel United
Lommel United
3 - 0
US Givry
US Givry
16:00
Lierse SK
Lierse SK
2 - 1
K Rupel Boom FC
K Rupel Boom FC
16:00
Royal Wallonia Walhain CG
Royal Wallonia Walhain CG
2 - 1
FCN Sint-Niklaas
FCN Sint-Niklaas
16:00
KVV Coxyde
KVV Coxyde
4 - 0
FC Gullegem
FC Gullegem
16:00
Cercle Brugge Ksv
Cercle Brugge Ksv
2 - 0
RUW Ciney
RUW Ciney
16:00
KSK Heist
KSK Heist
2 - 0
R RC Gent-Zeehaven
R RC Gent-Zeehaven
16:00
FCV Dender EH
FCV Dender EH
2 - 0
Tempo Overijse
Tempo Overijse
16:00
FC Liege
FC Liege
2 - 2
KSV Roeselare
KSV Roeselare
16:00
Patro Maasmechelen
Patro Maasmechelen
1 - 0
K Esperanza Neerpelt
K Esperanza Neerpelt
16:00
RFC Meux
RFC Meux
0 - 1
White Star Bruxelles
White Star Bruxelles
16:00
K Olsa Brakel
K Olsa Brakel
2 - 1
KVK Tienen
KVK Tienen
16:00
RC Mechelen
RC Mechelen
1 - 2
K Londerzeel SK
K Londerzeel SK
16:00
Seraing United
Seraing United
1 - 1
Sint-Eloois-winkel
Sint-Eloois-winkel
16:00
FC Verbroedering Geel Meerhout
FC Verbroedering Geel Meerhout
2 - 2
Royal Knokke FC
Royal Knokke FC
16:00
AS Eupen
AS Eupen
4 - 1
Royal Cappellen FC
Royal Cappellen FC
16:00
Union Saint-Gilloise
Union Saint-Gilloise
3 - 0
Ur Namur
Ur Namur
15:00
MSK Deinze
MSK Deinze
2 - 1
Hoogstraten VV
Hoogstraten VV
15:00
Royal Antwerpia
Royal Antwerpia
3 - 1
KFC Izegem
KFC Izegem
Sobota 15 Sierpień
20:00
Excelsior Virton
Excelsior Virton
1 - 0
Racing White Daring Molenbeek
Racing White Daring Molenbeek
20:00
FC Tubize
FC Tubize
2 - 0
ROC Charleroi
ROC Charleroi
19:30
FC Dessel Sport
FC Dessel Sport
2 - 0
KSC Grimbergen
KSC Grimbergen
Niedziela 22 Marzec
18:00
FC Brugge
FC Brugge
2 - 1
RSC Anderlecht
RSC Anderlecht
Czwartek 12 Luty
20:45
RSC Anderlecht
RSC Anderlecht
3 - 0
KAA Gent
KAA Gent
Środa 11 Luty
20:45
Cercle Brugge Ksv
Cercle Brugge Ksv
2 - 3
FC Brugge
FC Brugge
Środa 04 Luty
20:45
KAA Gent
KAA Gent
0 - 2
RSC Anderlecht
RSC Anderlecht
Wtorek 03 Luty
20:45
FC Brugge
FC Brugge
5 - 1
Cercle Brugge Ksv
Cercle Brugge Ksv
Środa 21 Styczeń
20:30
Cercle Brugge Ksv
Cercle Brugge Ksv
2 - 0
Royal Charleroi SC
Royal Charleroi SC
20:30
KAA Gent
KAA Gent
1 - 0
Sporting Lokeren
Sporting Lokeren
20:00
RSC Anderlecht
RSC Anderlecht
4 - 2
SV Zulte Waregem
SV Zulte Waregem
Wtorek 20 Styczeń
20:45
FC Brugge
FC Brugge
3 - 2
KV Mechelen
KV Mechelen
Środa 17 Grudzień 2014
20:30
KV Mechelen
KV Mechelen
0 - 0
FC Brugge
FC Brugge
20:30
SV Zulte Waregem
SV Zulte Waregem
0 - 3
RSC Anderlecht
RSC Anderlecht
20:30
Sporting Lokeren
Sporting Lokeren
1 - 4
KAA Gent
KAA Gent
20:00
Royal Charleroi SC
Royal Charleroi SC
2 - 1
Cercle Brugge Ksv
Cercle Brugge Ksv
Środa 03 Grudzień 2014
20:45
RSC Anderlecht
RSC Anderlecht
4 - 1
RC Mechelen
RC Mechelen
20:30
Lommel United
Lommel United
0 - 1
KAA Gent
KAA Gent
20:30
Standard Liege
Standard Liege
1 - 4
Sporting Lokeren
Sporting Lokeren
20:30
K Olsa Brakel
K Olsa Brakel
2 - 3
KV Mechelen
KV Mechelen
20:00
SV Zulte Waregem
SV Zulte Waregem
2 - 1
Lierse SK
Lierse SK
20:00
Royal Charleroi SC
Royal Charleroi SC
2 - 0
KV Oostende
KV Oostende
20:00
KV Kortrijk
KV Kortrijk
0 - 3
FC Brugge
FC Brugge
Wtorek 02 Grudzień 2014
20:00
Cercle Brugge Ksv
Cercle Brugge Ksv
3 - 0
KVV Coxyde
KVV Coxyde
Środa 24 Wrzesień 2014
20:45
Royal Antwerpia
Royal Antwerpia
0 - 4
SV Zulte Waregem
SV Zulte Waregem
20:30
FC Dessel Sport
FC Dessel Sport
0 - 2
KV Mechelen
KV Mechelen
20:30
Royal Charleroi SC
Royal Charleroi SC
2 - 0
AS Eupen
AS Eupen
20:30
Lierse SK
Lierse SK
4 - 0
St. Truiden VV
St. Truiden VV
20:30
Ur Namur
Ur Namur
1 - 3
KAA Gent
KAA Gent
20:30
KSK Heist
KSK Heist
0 - 3
Standard Liege
Standard Liege
20:30
KV Woluwe-Zaventem
KV Woluwe-Zaventem
1 - 3
KV Oostende
KV Oostende
20:30
Oud-Heverlee Leuven
Oud-Heverlee Leuven
1 - 3
KV Kortrijk
KV Kortrijk
20:30
Patro Maasmechelen
Patro Maasmechelen
3 - 5
RSC Anderlecht
RSC Anderlecht
20:30
Lommel United
Lommel United
2 - 1
Waasland Beveren
Waasland Beveren
20:30
FC Brugge
FC Brugge
6 - 1
VC Eendracht Aalst 2002
VC Eendracht Aalst 2002
20:00
Sporting Lokeren
Sporting Lokeren
6 - 0
Sint-Eloois-winkel
Sint-Eloois-winkel
20:00
KRC Genk
KRC Genk
0 - 1
RC Mechelen
RC Mechelen
20:00
KVV Coxyde
KVV Coxyde
0 - 0
Royal Mouscron
Royal Mouscron
20:00
K Olsa Brakel
K Olsa Brakel
6 - 1
KVC Westerlo
KVC Westerlo
20:00
K FC SP St-Gillis Waas
K FC SP St-Gillis Waas
1 - 7
Cercle Brugge Ksv
Cercle Brugge Ksv
Wtorek 26 Sierpień 2014
20:30
Royal Antwerpia
Royal Antwerpia
3 - 1
Seraing United
Seraing United
Niedziela 24 Sierpień 2014
16:00
KV Woluwe-Zaventem
KV Woluwe-Zaventem
2 - 1
KSV Roeselare
KSV Roeselare
16:00
KSK Heist
KSK Heist
2 - 2
Kfco Wilrijk
Kfco Wilrijk
16:00
SK Kermt-Hasselt
SK Kermt-Hasselt
0 - 1
Patro Maasmechelen
Patro Maasmechelen
16:00
KSV Bornem
KSV Bornem
1 - 4
Oud-Heverlee Leuven
Oud-Heverlee Leuven
16:00
KVV Coxyde
KVV Coxyde
4 - 0
Torhout 1992 Km
Torhout 1992 Km
16:00
VC Eendracht Aalst 2002
VC Eendracht Aalst 2002
2 - 1
R Racing Club De Waterloo
R Racing Club De Waterloo
16:00
SK Ronse
SK Ronse
2 - 3
Sint-Eloois-winkel
Sint-Eloois-winkel
16:00
Ur Namur
Ur Namur
3 - 0
Taminoise
Taminoise
16:00
Royal Wallonia Walhain CG
Royal Wallonia Walhain CG
0 - 1
AS Eupen
AS Eupen
Sobota 23 Sierpień 2014
20:00
FC Verbroedering Geel Meerhout
FC Verbroedering Geel Meerhout
1 - 2
K Olsa Brakel
K Olsa Brakel
20:00
Lommel United
Lommel United
2 - 0
R Aec Mons
R Aec Mons
20:00
RC Mechelen
RC Mechelen
2 - 0
White Star Bruxelles
White Star Bruxelles
20:00
St. Truiden VV
St. Truiden VV
2 - 0
Royal Geants Athois
Royal Geants Athois
19:30
FC Dessel Sport
FC Dessel Sport
3 - 0
FC Tubize
FC Tubize
18:00
K FC SP St-Gillis Waas
K FC SP St-Gillis Waas
2 - 1
KSV Oudenaarde
KSV Oudenaarde
Niedziela 17 Sierpień 2014
17:00
OMS Ingelmunster
OMS Ingelmunster
1 - 1
Royal Wallonia Walhain CG
Royal Wallonia Walhain CG
16:00
St. Truiden VV
St. Truiden VV
3 - 2
MSK Deinze
MSK Deinze
16:00
Union Saint-Gilloise
Union Saint-Gilloise
0 - 1
Seraing United
Seraing United
16:00
KVK Tienen
KVK Tienen
1 - 3
FC Verbroedering Geel Meerhout
FC Verbroedering Geel Meerhout
16:00
Oud-Heverlee Leuven
Oud-Heverlee Leuven
1 - 0
K Bocholter VV
K Bocholter VV
16:00
Vk Ieper
Vk Ieper
1 - 2
KSV Oudenaarde
KSV Oudenaarde
16:00
Sint-Eloois-winkel
Sint-Eloois-winkel
2 - 0
Eendracht Zele
Eendracht Zele
16:00
K Esperanza Neerpelt
K Esperanza Neerpelt
1 - 2
Patro Maasmechelen
Patro Maasmechelen
16:00
Torhout 1992 Km
Torhout 1992 Km
1 - 0
RCS Vise
RCS Vise
Skorzystaj już teraz z bonusu William Hill: 25$!