Zaktualizowane

Wyniki meczów, wyniki meczy

Wszystkie ostatnie rezultaty podawane na bieżąco, zestawienia i wyniki dla ponad 20 sportów
bet-at-home
Darmowe 1000 PLN
Go
TYPY BUKMACHERSKIE Analizy spotkań przez naszych ekspertów z uwzględnieniem trzech rodzajów zakładów: pewniaków, ryzykownych, oraz wariackich kuponów!
WIN STREAMING Udostępniamy przekaz danych na żywo: oglądaj dokładne położenie piłki, a także śledź komentarze do spotkań w czasie rzeczywistym.
WYNIKI NA ŻYWO To uzupełniany na bieżąco raport z meczu uwzględniający aktualny wynik, wyjściowe jedenastki, strzelców bramek, zmiany oraz kartki.
STATYSTYKI Poprzednie spotkania drużyn, ostatnie wyniki, średnia liczba goli, czyli wszystkie statystyki potrzebne do analizy formy zespołów.
KURSY Porównanie kursów oferowanych przez bukmacherów dla meczu: Zakład 1X2 na końcowe rozstrzygnięcie, dokładny wynik końcowy, handicapy...
Poniedziałek 23 Październik
18:00
Wisła Płock
Wisła Płock
4 - 1
Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław
Niedziela 22 Październik
18:00
Wisła Kraków
Wisła Kraków
0 - 1
Legia Warszawa
Legia Warszawa
15:30
Arka Gdynia
Arka Gdynia
4 - 1
Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok
Niedziela 22 Październik
17:45
GKS Katowice
GKS Katowice
1 - 2
Ruch Chorzów
Ruch Chorzów
15:00
Puszcza Niepołomice
Puszcza Niepołomice
2 - 1
Olimpia Grudziądz
Olimpia Grudziądz
Sobota 21 Październik
18:00
Stal Mielec
Stal Mielec
3 - 0
Chrobry Głogów
Chrobry Głogów
Niedziela 22 Październik
13:30
1. FC Koln
1. FC Koln
0 - 0
Werder Brema
Werder Brema
18:00
VfL Wolfsburg
VfL Wolfsburg
1 - 1
1899 Hoffenheim
1899 Hoffenheim
15:30
SC Freiburg
SC Freiburg
1 - 1
Hertha Berlinie
Hertha Berlinie
DARMOWE 1000ZŁ
Poniedziałek 23 Październik
20:30
SV Sandhausen
SV Sandhausen
1 - 1
FC St. Pauli
FC St. Pauli
Niedziela 22 Październik
13:30
Erzgebirge Aue
Erzgebirge Aue
1 - 0
Ratyzbona
Ratyzbona
13:30
1. FC Kaiserslautern
1. FC Kaiserslautern
0 - 1
MSV Duisburg
MSV Duisburg
Poniedziałek 23 Październik
21:00
MZT Skopje
MZT Skopje
76 - 83
KK Cibona Zagreb
KK Cibona Zagreb
18:00
FMP
FMP
91 - 76
KK Zadar
KK Zadar
Niedziela 22 Październik
17:00
KK Cedevita Zagrzeb
KK Cedevita Zagrzeb
79 - 74
KK Crvena Zvezda Mts
KK Crvena Zvezda Mts
DARMOWE 1000ZŁ
Poniedziałek 23 Październik
18:00
BC Kalev/Cramo
BC Kalev/Cramo
74 - 76
Parma Permsky Kraj
Parma Permsky Kraj
Niedziela 22 Październik
17:00
Zenit St Petersburg
Zenit St Petersburg
84 - 83
BK Vef Ryga
BK Vef Ryga
13:30
BC Tsmoki Mińsk
BC Tsmoki Mińsk
75 - 66
BC Astana
BC Astana
Poniedziałek 23 Październik
16:00
SMS Pzhl U20 Katowice
SMS Pzhl U20 Katowice
1 - 4
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec Gdańsk
Niedziela 22 Październik
17:00
Orlik Opole
Orlik Opole
1 - 2
Stoczniowiec Gdańsk
Stoczniowiec Gdańsk
18:00
Tatryski Podhale Nowy Targ
Tatryski Podhale Nowy Targ
6 - 1
Naprzód Janów
Naprzód Janów
Wtorek 24 Październik
01:00
New York Rangers
New York Rangers
1 - 4
San Jose Sharks
San Jose Sharks
01:00
Toronto Maple Leafs
Toronto Maple Leafs
3 - 2
Los Angeles Kings
Los Angeles Kings
Poniedziałek 23 Październik
01:00
Detroit Red Wings
Detroit Red Wings
1 - 4
Vancouver Canucks
Vancouver Canucks
DARMOWE 1000ZŁ
Poniedziałek 02 Październik
02:00
Vegas Golden Knights
Vegas Golden Knights
3 - 5
San Jose Sharks
San Jose Sharks
Niedziela 01 Październik
23:00
Philadelphia Flyers
Philadelphia Flyers
2 - 5
New York Islanders
New York Islanders
21:00
St. Louis Blues
St. Louis Blues
3 - 4
Washington Capitals
Washington Capitals
Niedziela 22 Październik
18:00
Dvsc
Dvsc
26 - 20
MKS Zagłębie Lubin
MKS Zagłębie Lubin
18:00
Tertnes IL
Tertnes IL
29 - 26
Bntu Mińsk Region
Bntu Mińsk Region
16:00
Zvezda Zwienigorod
Zvezda Zwienigorod
24 - 28
LC Bruhl
LC Bruhl
Niedziela 22 Październik
17:00
RK Gorenje
RK Gorenje
37 - 20
Vojvodina-Univerexport Nowy Sad
Vojvodina-Univerexport Nowy Sad
Sobota 21 Październik
17:45
RK Celje Pivovarna Lasko
RK Celje Pivovarna Lasko
28 - 31
Vardar Skopje
Vardar Skopje
Czwartek 19 Październik
19:00
Nasice Nexe
Nasice Nexe
23 - 27
Tatran Preszow
Tatran Preszow
DARMOWE 1000ZŁ