Zaktualizowane

Wyniki meczów, wyniki meczy

Wszystkie ostatnie rezultaty podawane na bieżąco, zestawienia i wyniki dla ponad 20 sportów
Betrally
Darmowe 400 zł
Go
TYPY BUKMACHERSKIE Analizy spotkań przez naszych ekspertów z uwzględnieniem trzech rodzajów zakładów: pewniaków, ryzykownych, oraz wariackich kuponów!
WIN STREAMING Udostępniamy przekaz danych na żywo: oglądaj dokładne położenie piłki, a także śledź komentarze do spotkań w czasie rzeczywistym.
WYNIKI NA ŻYWO To uzupełniany na bieżąco raport z meczu uwzględniający aktualny wynik, wyjściowe jedenastki, strzelców bramek, zmiany oraz kartki.
STATYSTYKI Poprzednie spotkania drużyn, ostatnie wyniki, średnia liczba goli, czyli wszystkie statystyki potrzebne do analizy formy zespołów.
KURSY Porównanie kursów oferowanych przez bukmacherów dla meczu: Zakład 1X2 na końcowe rozstrzygnięcie, dokładny wynik końcowy, handicapy...
Niedziela 09 Grudzień
15:30
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze
1 - 3
Miedź Legnica
Miedź Legnica
18:00
Lechia Gdańsk
Lechia Gdańsk
0 - 0
Legia Warszawa
Legia Warszawa
Sobota 08 Grudzień
20:30
Wisła Kraków
Wisła Kraków
2 - 2
Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok
Poniedziałek 03 Grudzień
13:00
Chojniczanka Chojnice
Chojniczanka Chojnice
1 - 1
Jastrzębie Zdrój
Jastrzębie Zdrój
Niedziela 02 Grudzień
16:00
Stal Mielec
Stal Mielec
2 - 1
Drutex-Bytovia
Drutex-Bytovia
12:45
Odra Opole
Odra Opole
0 - 2
Raków Częstochowa
Raków Częstochowa
Niedziela 09 Grudzień
19:00
KK Crvena Zvezda Mts
KK Crvena Zvezda Mts
97 - 70
KK Zadar
KK Zadar
Sobota 08 Grudzień
21:00
FMP
FMP
82 - 84
Mornar
Mornar
17:00
KK Igokea
KK Igokea
84 - 97
KK Partizan Beograd Nis
KK Partizan Beograd Nis
Niedziela 09 Grudzień
19:00
Latvijas Universitate
Latvijas Universitate
78 - 70
BK Liepaja
BK Liepaja
Sobota 08 Grudzień
19:00
Tallinna Kalev/Tlu
Tallinna Kalev/Tlu
76 - 81
TTU KK
TTU KK
17:00
BK Jurmala
BK Jurmala
62 - 72
BK Ventspils
BK Ventspils
Piątek 07 Grudzień
18:00
Unia Oświęcim
Unia Oświęcim
2 - 4
Tauron KH Gks
Tauron KH Gks
18:00
GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie
1 - 2
Tatryski Podhale Nowy Targ
Tatryski Podhale Nowy Targ
18:30
PGE Orlik Opole
PGE Orlik Opole
1 - 8
GKS Tychy
GKS Tychy
DARMOWE 400ZŁ
Niedziela 09 Grudzień
23:00
Ottawa Senators
Ottawa Senators
1 - 2
Boston Bruins
Boston Bruins
21:00
Winnipeg Jets
Winnipeg Jets
7 - 1
Philadelphia Flyers
Philadelphia Flyers
04:00
Calgary Flames
Calgary Flames
5 - 2
Nashville Predators
Nashville Predators
Niedziela 09 Grudzień
19:15
RK Nexe
RK Nexe
22 - 17
RK Izvidac Ljubuski
RK Izvidac Ljubuski
17:30
HC Metalurg-Skopje
HC Metalurg-Skopje
28 - 34
HC Meszkov Brześć
HC Meszkov Brześć
Sobota 08 Grudzień
20:15
Zeleznicar
Zeleznicar
22 - 24
Vardar Skopje
Vardar Skopje
Niedziela 09 Grudzień
18:00
Serbia
Serbia
25 - 29
Rosja
Rosja
15:00
Szwecja
Szwecja
21 - 21
Francja
Francja
Czwartek 06 Grudzień
21:00
Szwecja
Szwecja
28 - 30
Czarnogóra
Czarnogóra
DARMOWE 400ZŁ