Youth League results

Follow Football results in real time, rankings and Youth League scores

200% offered
Go
Friday 17 April
13:00 Rubin Kazan Youth 0 - 2 Ural Ekaterinburg
12:00 Mordoviya Saransk 0 - 1 Spartak Moscow Youth
10:00 FK Ufa 1 - 5 Lokomotiv Moscow Youth
Sunday 12 April
12:00 FK Rostov Youth 0 - 2 Spartak Moscow Youth
11:00 Torpedo Moscow 1 - 3 Terek Grozny Youth
10:00 Amkar Perm Youth 1 - 4 CSKA Moscow Youth
09:00 FK Ufa 1 - 1 Arsenal Tula
09:00 Ural Ekaterinburg 1 - 3 Lokomotiv Moscow Youth
Saturday 11 April
16:00 FC Zenit St Petersburg Youth 2 - 1 Rubin Kazan Youth
14:00 Dinamo Moscow Youth 1 - 1 Mordoviya Saransk
Friday 10 April
15:00 FK Krasnodar Youth 1 - 3 Kuban Krasnodar Youth
Thursday 09 April
12:00 FK Rostov Youth 4 - 0 FK Ufa
Wednesday 08 April
11:30 Arsenal Tula 4 - 2 Spartak Moscow Youth
Tuesday 07 April
14:00 Terek Grozny Youth 1 - 1 FC Zenit St Petersburg Youth
13:00 Kuban Krasnodar Youth 4 - 0 Ural Ekaterinburg
11:00 Rubin Kazan Youth 1 - 1 FK Krasnodar Youth
11:00 Lokomotiv Moscow Youth 5 - 2 Torpedo Moscow
10:00 CSKA Moscow Youth 1 - 4 Dinamo Moscow Youth
Monday 06 April
15:00 Mordoviya Saransk 1 - 0 Amkar Perm Youth
Sunday 05 April
11:00 FK Ufa 2 - 0 Terek Grozny Youth
Saturday 04 April
14:00 Arsenal Tula 4 - 0 Torpedo Moscow
12:00 FC Zenit St Petersburg Youth 2 - 0 CSKA Moscow Youth
11:00 Ural Ekaterinburg 0 - 2 FK Rostov Youth
Friday 03 April
15:00 FK Krasnodar Youth 2 - 3 Mordoviya Saransk
14:30 Amkar Perm Youth 1 - 6 Rubin Kazan Youth
14:00 Dinamo Moscow Youth 3 - 1 Lokomotiv Moscow Youth
12:00 Spartak Moscow Youth 2 - 0 Kuban Krasnodar Youth
Saturday 21 March
12:00 Dinamo Moscow Youth 3 - 1 FC Zenit St Petersburg Youth
11:00 Kuban Krasnodar Youth 3 - 0 Terek Grozny Youth
11:00 Mordoviya Saransk 1 - 0 Lokomotiv Moscow Youth
Friday 20 March
11:30 Ural Ekaterinburg 1 - 3 Amkar Perm Youth
11:30 Rubin Kazan Youth 1 - 0 FK Rostov Youth
11:00 Arsenal Tula 0 - 0 CSKA Moscow Youth
10:00 Torpedo Moscow 2 - 2 Spartak Moscow Youth
09:00 FK Ufa 1 - 3 FK Krasnodar Youth
Sunday 15 March
11:00 FK Rostov Youth 1 - 1 Kuban Krasnodar Youth
Saturday 14 March
13:00 Spartak Moscow Youth 1 - 3 Dinamo Moscow Youth
13:00 Rubin Kazan Youth 5 - 1 Terek Grozny Youth
08:30 Torpedo Moscow 0 - 1 FC Zenit St Petersburg Youth
Friday 13 March
13:00 FK Ufa 1 - 2 Amkar Perm Youth
11:00 CSKA Moscow Youth 0 - 1 Mordoviya Saransk
10:00 Lokomotiv Moscow Youth 1 - 4 Arsenal Tula
Thursday 12 March
13:00 FK Krasnodar Youth 1 - 0 Ural Ekaterinburg
Sunday 08 March
11:00 Rubin Kazan Youth 1 - 1 Arsenal Tula
11:00 Kuban Krasnodar Youth 1 - 1 Mordoviya Saransk
08:00 Amkar Perm Youth 3 - 0 Torpedo Moscow
Saturday 07 March
12:30 FK Rostov Youth 0 - 0 Lokomotiv Moscow Youth
12:00 Dinamo Moscow Youth 1 - 0 FK Ufa
09:00 Spartak Moscow Youth 0 - 1 FK Krasnodar Youth
Friday 06 March
13:00 FC Zenit St Petersburg Youth 2 - 2 Ural Ekaterinburg
09:00 Terek Grozny Youth 2 - 2 CSKA Moscow Youth
Monday 08 December 2014
09:00 Torpedo Moscow 1 - 0 FK Ufa
Sunday 07 December 2014
11:30 Mordoviya Saransk 2 - 0 Rubin Kazan Youth
10:00 Spartak Moscow Youth 3 - 3 Ural Ekaterinburg
10:00 FK Rostov Youth 0 - 1 Arsenal Tula
Saturday 06 December 2014
11:00 Dinamo Moscow Youth 4 - 1 Amkar Perm Youth
09:00 FC Zenit St Petersburg Youth 2 - 0 FK Krasnodar Youth
08:00 Terek Grozny Youth 1 - 3 Lokomotiv Moscow Youth
Friday 05 December 2014
09:00 Kuban Krasnodar Youth 1 - 4 CSKA Moscow Youth
Wednesday 03 December 2014
10:00 Spartak Moscow Youth 0 - 2 FK Rostov Youth
10:00 Mordoviya Saransk 0 - 1 Dinamo Moscow Youth
Tuesday 02 December 2014
11:00 Lokomotiv Moscow Youth 1 - 2 Ural Ekaterinburg
11:00 Rubin Kazan Youth 1 - 0 FC Zenit St Petersburg Youth
11:00 Kuban Krasnodar Youth 3 - 0 FK Krasnodar Youth
09:30 Terek Grozny Youth 3 - 1 Torpedo Moscow
Monday 01 December 2014
10:30 Arsenal Tula 0 - 0 FK Ufa
09:00 CSKA Moscow Youth 4 - 0 Amkar Perm Youth
Saturday 29 November 2014
11:00 Rubin Kazan Youth 1 - 2 Dinamo Moscow Youth
10:00 Lokomotiv Moscow Youth 0 - 2 Spartak Moscow Youth
10:00 Terek Grozny Youth 0 - 1 FK Krasnodar Youth
09:00 Mordoviya Saransk 1 - 1 FC Zenit St Petersburg Youth
Friday 28 November 2014
11:00 Kuban Krasnodar Youth 2 - 1 Torpedo Moscow
11:00 Arsenal Tula 4 - 1 Ural Ekaterinburg
09:00 CSKA Moscow Youth 4 - 0 FK Ufa
Thursday 27 November 2014
11:30 FK Rostov Youth 0 - 2 Amkar Perm Youth
Sunday 23 November 2014
10:00 Lokomotiv Moscow Youth 0 - 0 FK Ufa
Saturday 22 November 2014
15:00 Dinamo Moscow Youth 1 - 0 Terek Grozny Youth
10:30 Arsenal Tula 1 - 0 Amkar Perm Youth
10:00 Spartak Moscow Youth 3 - 0 Mordoviya Saransk
Friday 21 November 2014
14:00 Ural Ekaterinburg 0 - 1 Rubin Kazan Youth
10:00 FK Krasnodar Youth 3 - 1 CSKA Moscow Youth
10:00 Torpedo Moscow 2 - 0 FK Rostov Youth
09:00 FC Zenit St Petersburg Youth 1 - 4 Kuban Krasnodar Youth
Sunday 09 November 2014
07:00 FK Ufa 1 - 1 FK Rostov Youth
Saturday 08 November 2014
15:30 FK Krasnodar Youth 3 - 3 Rubin Kazan Youth
13:00 Dinamo Moscow Youth 1 - 2 CSKA Moscow Youth
12:00 Spartak Moscow Youth 2 - 0 Arsenal Tula
Friday 07 November 2014
16:00 Amkar Perm Youth 1 - 0 Mordoviya Saransk
14:00 FC Zenit St Petersburg Youth 3 - 2 Terek Grozny Youth
09:00 Torpedo Moscow 1 - 0 Lokomotiv Moscow Youth
Thursday 06 November 2014
09:00 Ural Ekaterinburg 2 - 4 Kuban Krasnodar Youth
Sunday 02 November 2014
13:00 Terek Grozny Youth 0 - 0 FK Ufa
13:00 Rubin Kazan Youth 3 - 1 Amkar Perm Youth
11:00 Torpedo Moscow 3 - 0 Arsenal Tula
08:00 Mordoviya Saransk 2 - 2 FK Krasnodar Youth
Saturday 01 November 2014
10:00 Lokomotiv Moscow Youth 2 - 6 Dinamo Moscow Youth
09:00 Kuban Krasnodar Youth 1 - 3 Spartak Moscow Youth
Friday 31 October 2014
09:00 CSKA Moscow Youth 1 - 0 FC Zenit St Petersburg Youth
Thursday 30 October 2014
12:00 FK Rostov Youth 0 - 3 Ural Ekaterinburg
Sunday 26 October 2014
15:00 Dinamo Moscow Youth 3 - 0 Rubin Kazan Youth
Benefit from William Hill 25€ free bets