τροποποιημένο

Αποτελέσματα 1η Κατηγορία

Παρακολουθήστε όλα τα τελευταία αποτελέσματα Ποδόσφαιρο σε πραγματικό χρόνο, οι βαθμολογίες και τα αποτελέσματα του 1η Κατηγορία
myBet
100€
go
Ολλανδία
ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ Αναλύσεις των μάτς απο την έμπειρη ομάδας μας για σίγουρες προβλέψεις, προγνωστικά με ρίσκο και απίθανα προγνωστικά!
WIN STREAMING Το καινούριο livescore είναι το "streaming δεδομένων”: ένα εικονικό παιχνίδι με την κίνηση της μπάλας και τα σχόλια σε ζωντανή μετάδοση!
LIVESCORE Οι αναλύσεις του αγώνα και το σκόρ ζωντανά, οι συνθέσεις της ομάδας, οι σκόρερ, οι αλλαγές και οι κάρτες.
ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ Αναμετρήσεις, τελευταία αποτελέσματα και μέσος όρος γκόλ: τα στατιστικά για να αναλύσετε την κατάσταση των δύο ομάδων.
ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ Συγκριτικές αποδόσεις που προσφέρονται απο τους bookmaker για το μάτς: στοίχημα 1Χ2, Σκόρ τελικό, Χάντικαπ...
Κυριακή 30 Αυγούστου
17:45
Αϊντχόφεν
Αϊντχόφεν
3 - 1
Φέγενορντ
Φέγενορντ
15:30
Φίτεσε
Φίτεσε
4 - 1
Καμπούρ
Καμπούρ
15:30
Άλκμααρ
Άλκμααρ
0 - 1
Ρόντα
Ρόντα
13:30
Άγιαξ
Άγιαξ
4 - 0
Ντεν Χάαγκ
Ντεν Χάαγκ
Σάββατο 29 Αυγούστου
21:45
Χέρακλες
Χέρακλες
2 - 0
Τβέντε
Τβέντε
20:45
Χέρενφεν
Χέρενφεν
1 - 1
Τσβόλε
Τσβόλε
20:45
Εξέλσιορ
Εξέλσιορ
3 - 0
Ντε Γκράαφσαπ
Ντε Γκράαφσαπ
19:30
Ουτρέχτη
Ουτρέχτη
2 - 0
Γκρόνινγκεν
Γκρόνινγκεν
Παρασκευή 28 Αυγούστου
21:00
Βίλεμ
Βίλεμ
0 - 1
Ναϊμέγκεν
Ναϊμέγκεν
Κυριακή 23 Αυγούστου
17:45
Φέγενορντ
Φέγενορντ
2 - 0
Φίτεσε
Φίτεσε
15:30
Άλκμααρ
Άλκμααρ
0 - 0
Βίλεμ
Βίλεμ
15:30
Ντεν Χάαγκ
Ντεν Χάαγκ
1 - 1
Ουτρέχτη
Ουτρέχτη
15:30
Ναϊμέγκεν
Ναϊμέγκεν
0 - 2
Άγιαξ
Άγιαξ
13:30
Τσβόλε
Τσβόλε
2 - 1
Τβέντε
Τβέντε
Σάββατο 22 Αυγούστου
21:45
Καμπούρ
Καμπούρ
1 - 6
Χέρακλες
Χέρακλες
20:45
Χέρενφεν
Χέρενφεν
1 - 1
Αϊντχόφεν
Αϊντχόφεν
19:30
Ρόντα
Ρόντα
1 - 0
Ντε Γκράαφσαπ
Ντε Γκράαφσαπ
Παρασκευή 21 Αυγούστου
21:00
Γκρόνινγκεν
Γκρόνινγκεν
2 - 0
Εξέλσιορ
Εξέλσιορ
Κυριακή 16 Αυγούστου
17:45
Χέρακλες
Χέρακλες
3 - 0
Ναϊμέγκεν
Ναϊμέγκεν
15:30
Καμπούρ
Καμπούρ
0 - 2
Φέγενορντ
Φέγενορντ
15:30
Ουτρέχτη
Ουτρέχτη
1 - 1
Χέρενφεν
Χέρενφεν
13:30
Αϊντχόφεν
Αϊντχόφεν
2 - 0
Γκρόνινγκεν
Γκρόνινγκεν
Σάββατο 15 Αυγούστου
21:45
Εξέλσιορ
Εξέλσιορ
2 - 2
Άλκμααρ
Άλκμααρ
20:45
Τβέντε
Τβέντε
1 - 4
Ντεν Χάαγκ
Ντεν Χάαγκ
20:45
Άγιαξ
Άγιαξ
3 - 0
Βίλεμ
Βίλεμ
19:30
Ντε Γκράαφσαπ
Ντε Γκράαφσαπ
0 - 3
Τσβόλε
Τσβόλε
Παρασκευή 14 Αυγούστου
21:00
Φίτεσε
Φίτεσε
3 - 0
Ρόντα
Ρόντα
Τετάρτη 12 Αυγούστου
21:45
Ναϊμέγκεν
Ναϊμέγκεν
1 - 0
Εξέλσιορ
Εξέλσιορ
20:45
Τσβόλε
Τσβόλε
2 - 2
Καμπούρ
Καμπούρ
19:30
Γκρόνινγκεν
Γκρόνινγκεν
1 - 1
Τβέντε
Τβέντε
Τρίτη 11 Αυγούστου
21:45
Χέρενφεν
Χέρενφεν
3 - 1
Ντε Γκράαφσαπ
Ντε Γκράαφσαπ
19:30
Ντεν Χάαγκ
Ντεν Χάαγκ
2 - 2
Αϊντχόφεν
Αϊντχόφεν
Κυριακή 09 Αυγούστου
17:45
Βίλεμ
Βίλεμ
1 - 1
Φίτεσε
Φίτεσε
13:30
Άλκμααρ
Άλκμααρ
0 - 3
Άγιαξ
Άγιαξ
Σάββατο 08 Αυγούστου
21:45
Φέγενορντ
Φέγενορντ
3 - 2
Ουτρέχτη
Ουτρέχτη
20:45
Ρόντα
Ρόντα
3 - 1
Χέρακλες
Χέρακλες
Κυριακή 17 Μαϊου
15:30
Ντόρντρεχτ
Ντόρντρεχτ
2 - 1
Άγιαξ
Άγιαξ
15:30
Εξέλσιορ
Εξέλσιορ
1 - 4
Άλκμααρ
Άλκμααρ
15:30
Ντεν Χάαγκ
Ντεν Χάαγκ
2 - 3
Αϊντχόφεν
Αϊντχόφεν
15:30
Χέρενφεν
Χέρενφεν
1 - 3
Τβέντε
Τβέντε
15:30
Μπρέντα
Μπρέντα
4 - 5
Γκρόνινγκεν
Γκρόνινγκεν
15:30
Χέρακλες
Χέρακλες
1 - 0
Γκόου Αχέντ Ιγκλς
Γκόου Αχέντ Ιγκλς
15:30
Καμπούρ
Καμπούρ
1 - 2
Βίλεμ
Βίλεμ
15:30
Τσβόλε
Τσβόλε
3 - 0
Φέγενορντ
Φέγενορντ
15:30
Φίτεσε
Φίτεσε
3 - 3
Ουτρέχτη
Ουτρέχτη
Δευτέρα 11 Μαϊου
21:00
Φέγενορντ
Φέγενορντ
1 - 4
Φίτεσε
Φίτεσε
Κυριακή 10 Μαϊου
15:30
Άλκμααρ
Άλκμααρ
3 - 2
Μπρέντα
Μπρέντα
15:30
Άγιαξ
Άγιαξ
3 - 0
Καμπούρ
Καμπούρ
15:30
Τβέντε
Τβέντε
3 - 0
Ντόρντρεχτ
Ντόρντρεχτ
15:30
Ουτρέχτη
Ουτρέχτη
2 - 2
Εξέλσιορ
Εξέλσιορ
15:30
Βίλεμ
Βίλεμ
1 - 0
Ντεν Χάαγκ
Ντεν Χάαγκ
15:30
Αϊντχόφεν
Αϊντχόφεν
2 - 0
Χέρακλες
Χέρακλες
15:30
Γκόου Αχέντ Ιγκλς
Γκόου Αχέντ Ιγκλς
1 - 1
Χέρενφεν
Χέρενφεν
15:30
Γκρόνινγκεν
Γκρόνινγκεν
0 - 1
Τσβόλε
Τσβόλε
Κυριακή 26 Απριλίου
17:45
Τβέντε
Τβέντε
0 - 2
Άλκμααρ
Άλκμααρ
15:30
Τσβόλε
Τσβόλε
1 - 1
Άγιαξ
Άγιαξ
15:30
Γκρόνινγκεν
Γκρόνινγκεν
1 - 1
Φέγενορντ
Φέγενορντ
13:30
Ντόρντρεχτ
Ντόρντρεχτ
0 - 0
Καμπούρ
Καμπούρ
Σάββατο 25 Απριλίου
21:45
Εξέλσιορ
Εξέλσιορ
2 - 3
Αϊντχόφεν
Αϊντχόφεν
20:45
Γκόου Αχέντ Ιγκλς
Γκόου Αχέντ Ιγκλς
0 - 2
Ουτρέχτη
Ουτρέχτη
20:45
Μπρέντα
Μπρέντα
1 - 3
Χέρακλες
Χέρακλες
19:30
Χέρενφεν
Χέρενφεν
1 - 1
Βίλεμ
Βίλεμ
Παρασκευή 24 Απριλίου
21:00
Ντεν Χάαγκ
Ντεν Χάαγκ
1 - 0
Φίτεσε
Φίτεσε
Κυριακή 19 Απριλίου
17:45
Ουτρέχτη
Ουτρέχτη
1 - 0
Τβέντε
Τβέντε
15:30
Χέρακλες
Χέρακλες
2 - 0
Τσβόλε
Τσβόλε
15:30
Άγιαξ
Άγιαξ
0 - 0
Μπρέντα
Μπρέντα
13:30
Φέγενορντ
Φέγενορντ
0 - 1
Γκόου Αχέντ Ιγκλς
Γκόου Αχέντ Ιγκλς
Σάββατο 18 Απριλίου
21:45
Βίλεμ
Βίλεμ
1 - 4
Γκρόνινγκεν
Γκρόνινγκεν
20:45
Αϊντχόφεν
Αϊντχόφεν
4 - 1
Χέρενφεν
Χέρενφεν
20:45
Φίτεσε
Φίτεσε
3 - 0
Ντόρντρεχτ
Ντόρντρεχτ
19:30
Άλκμααρ
Άλκμααρ
3 - 1
Ντεν Χάαγκ
Ντεν Χάαγκ
Παρασκευή 17 Απριλίου
21:00
Καμπούρ
Καμπούρ
1 - 1
Εξέλσιορ
Εξέλσιορ
Κυριακή 12 Απριλίου
17:45
Ντεν Χάαγκ
Ντεν Χάαγκ
2 - 0
Ουτρέχτη
Ουτρέχτη
15:30
Γκόου Αχέντ Ιγκλς
Γκόου Αχέντ Ιγκλς
1 - 3
Τβέντε
Τβέντε
15:30
Γκρόνινγκεν
Γκρόνινγκεν
3 - 2
Καμπούρ
Καμπούρ
13:30
Βίλεμ
Βίλεμ
2 - 2
Φέγενορντ
Φέγενορντ
Σάββατο 11 Απριλίου
21:45
Χέρακλες
Χέρακλες
0 - 2
Άγιαξ
Άγιαξ
20:45
Χέρενφεν
Χέρενφεν
5 - 2
Άλκμααρ
Άλκμααρ
20:45
Μπρέντα
Μπρέντα
2 - 2
Ντόρντρεχτ
Ντόρντρεχτ
19:30
Εξέλσιορ
Εξέλσιορ
1 - 3
Φίτεσε
Φίτεσε
Παρασκευή 10 Απριλίου
21:00
Αϊντχόφεν
Αϊντχόφεν
3 - 1
Τσβόλε
Τσβόλε
Κυριακή 05 Απριλίου
17:45
Καμπούρ
Καμπούρ
1 - 0
Γκόου Αχέντ Ιγκλς
Γκόου Αχέντ Ιγκλς
15:30
Εξέλσιορ
Εξέλσιορ
2 - 3
Ντεν Χάαγκ
Ντεν Χάαγκ
13:30
Ουτρέχτη
Ουτρέχτη
1 - 1
Άγιαξ
Άγιαξ
13:30
Άλκμααρ
Άλκμααρ
1 - 4
Φέγενορντ
Φέγενορντ
Σάββατο 04 Απριλίου
21:45
Τβέντε
Τβέντε
0 - 5
Αϊντχόφεν
Αϊντχόφεν
21:45
Ντόρντρεχτ
Ντόρντρεχτ
2 - 3
Χέρακλες
Χέρακλες
20:45
Χέρενφεν
Χέρενφεν
0 - 0
Μπρέντα
Μπρέντα
19:30
Τσβόλε
Τσβόλε
1 - 0
Βίλεμ
Βίλεμ
19:30
Φίτεσε
Φίτεσε
1 - 1
Γκρόνινγκεν
Γκρόνινγκεν
Κυριακή 22 Μαρτίου
17:45
Άγιαξ
Άγιαξ
1 - 0
Ντεν Χάαγκ
Ντεν Χάαγκ
15:30
Φέγενορντ
Φέγενορντ
2 - 1
Αϊντχόφεν
Αϊντχόφεν
15:30
Γκρόνινγκεν
Γκρόνινγκεν
2 - 2
Τβέντε
Τβέντε
13:30
Τσβόλε
Τσβόλε
1 - 1
Εξέλσιορ
Εξέλσιορ
Σάββατο 21 Μαρτίου
21:45
Άλκμααρ
Άλκμααρ
2 - 1
Καμπούρ
Καμπούρ
20:45
Βίλεμ
Βίλεμ
2 - 1
Ντόρντρεχτ
Ντόρντρεχτ
20:45
Χέρακλες
Χέρακλες
1 - 4
Χέρενφεν
Χέρενφεν
19:30
Γκόου Αχέντ Ιγκλς
Γκόου Αχέντ Ιγκλς
0 - 2
Φίτεσε
Φίτεσε
Παρασκευή 20 Μαρτίου
21:00
Ουτρέχτη
Ουτρέχτη
3 - 4
Μπρέντα
Μπρέντα
Κυριακή 15 Μαρτίου
17:45
Ντόρντρεχτ
Ντόρντρεχτ
1 - 2
Φέγενορντ
Φέγενορντ
100 ευρώ!