Αγώνες
τροποποιημένο

Αποτελέσματα Liga de Ascenso, Apertura

Παρακολουθήστε όλα τα τελευταία αποτελέσματα Ποδόσφαιρο σε πραγματικό χρόνο, οι βαθμολογίες και τα αποτελέσματα του Liga de Ascenso, Apertura
myBet
100€
go
Μεξικό
ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ Αναλύσεις των μάτς απο την έμπειρη ομάδας μας για σίγουρες προβλέψεις, προγνωστικά με ρίσκο και απίθανα προγνωστικά!
WIN STREAMING Το καινούριο livescore είναι το "streaming δεδομένων”: ένα εικονικό παιχνίδι με την κίνηση της μπάλας και τα σχόλια σε ζωντανή μετάδοση!
LIVESCORE Οι αναλύσεις του αγώνα και το σκόρ ζωντανά, οι συνθέσεις της ομάδας, οι σκόρερ, οι αλλαγές και οι κάρτες.
ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ Αναμετρήσεις, τελευταία αποτελέσματα και μέσος όρος γκόλ: τα στατιστικά για να αναλύσετε την κατάσταση των δύο ομάδων.
ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ Συγκριτικές αποδόσεις που προσφέρονται απο τους bookmaker για το μάτς: στοίχημα 1Χ2, Σκόρ τελικό, Χάντικαπ...
Κυριακή 15 Νοεμβρίου 2015
03:00
Κλαμπ Σελάγια
Κλαμπ Σελάγια
2 - 1
Αλεμπρίθες ντε Οάξακα
Αλεμπρίθες ντε Οάξακα
Σάββατο 14 Νοεμβρίου 2015
06:00
Μουρσιέλαγος
Μουρσιέλαγος
2 - 1
Νεκάξα
Νεκάξα
05:30
Κόρας
Κόρας
1 - 1
Κορεκαμίνος
Κορεκαμίνος
05:00
Κιμαρρόνες Ντε Σονόρα
Κιμαρρόνες Ντε Σονόρα
3 - 4
Ατλέτικο Σαν Λούις
Ατλέτικο Σαν Λούις
04:30
Λεονές Νέγκρος
Λεονές Νέγκρος
0 - 0
Ζουάρεζ
Ζουάρεζ
04:00
Καφετάλερος Ντε Ταπαχούλα
Καφετάλερος Ντε Ταπαχούλα
3 - 2
Ζακατέπεκ 1948
Ζακατέπεκ 1948
03:30
Μινέρος Ντε Ζακατέκας
Μινέρος Ντε Ζακατέκας
1 - 2
Ατλάντε
Ατλάντε
01:00
Λόμπος
Λόμπος
2 - 1
Βενάντος
Βενάντος
Κυριακή 08 Νοεμβρίου 2015
04:00
Ζουάρεζ
Ζουάρεζ
4 - 0
Κιμαρρόνες Ντε Σονόρα
Κιμαρρόνες Ντε Σονόρα
03:00
Ατλέτικο Σαν Λούις
Ατλέτικο Σαν Λούις
1 - 0
Κλαμπ Σελάγια
Κλαμπ Σελάγια
02:00
Ζακατέπεκ 1948
Ζακατέπεκ 1948
2 - 5
Κόρας
Κόρας
01:00
Αλεμπρίθες ντε Οάξακα
Αλεμπρίθες ντε Οάξακα
0 - 1
Καφετάλερος Ντε Ταπαχούλα
Καφετάλερος Ντε Ταπαχούλα
01:00
Νεκάξα
Νεκάξα
2 - 3
Μινέρος Ντε Ζακατέκας
Μινέρος Ντε Ζακατέκας
Σάββατο 07 Νοεμβρίου 2015
04:30
Κορεκαμίνος
Κορεκαμίνος
0 - 1
Μουρσιέλαγος
Μουρσιέλαγος
04:30
Βενάντος
Βενάντος
2 - 1
Λεονές Νέγκρος
Λεονές Νέγκρος
03:00
Ατλάντε
Ατλάντε
0 - 0
Λόμπος
Λόμπος
Κυριακή 01 Νοεμβρίου 2015
03:00
Κλαμπ Σελάγια
Κλαμπ Σελάγια
2 - 2
Ζουάρεζ
Ζουάρεζ
Σάββατο 31 Οκτωβρίου 2015
06:00
Μουρσιέλαγος
Μουρσιέλαγος
1 - 0
Μινέρος Ντε Ζακατέκας
Μινέρος Ντε Ζακατέκας
05:30
Κόρας
Κόρας
1 - 2
Αλεμπρίθες ντε Οάξακα
Αλεμπρίθες ντε Οάξακα
05:15
Κιμαρρόνες Ντε Σονόρα
Κιμαρρόνες Ντε Σονόρα
0 - 1
Βενάντος
Βενάντος
04:30
Λεονές Νέγκρος
Λεονές Νέγκρος
0 - 0
Ατλάντε
Ατλάντε
04:30
Κορεκαμίνος
Κορεκαμίνος
2 - 1
Ζακατέπεκ 1948
Ζακατέπεκ 1948
03:30
Καφετάλερος Ντε Ταπαχούλα
Καφετάλερος Ντε Ταπαχούλα
3 - 0
Ατλέτικο Σαν Λούις
Ατλέτικο Σαν Λούις
01:00
Λόμπος
Λόμπος
2 - 1
Νεκάξα
Νεκάξα
Κυριακή 25 Οκτωβρίου 2015
04:00
Ατλέτικο Σαν Λούις
Ατλέτικο Σαν Λούις
0 - 1
Κόρας
Κόρας
04:00
Ζουάρεζ
Ζουάρεζ
2 - 0
Καφετάλερος Ντε Ταπαχούλα
Καφετάλερος Ντε Ταπαχούλα
02:00
Ζακατέπεκ 1948
Ζακατέπεκ 1948
1 - 1
Μουρσιέλαγος
Μουρσιέλαγος
01:00
Νεκάξα
Νεκάξα
0 - 3
Λεονές Νέγκρος
Λεονές Νέγκρος
01:00
Αλεμπρίθες ντε Οάξακα
Αλεμπρίθες ντε Οάξακα
3 - 2
Κορεκαμίνος
Κορεκαμίνος
Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2015
04:30
Βενάντος
Βενάντος
0 - 1
Κλαμπ Σελάγια
Κλαμπ Σελάγια
04:00
Ατλάντε
Ατλάντε
3 - 2
Κιμαρρόνες Ντε Σονόρα
Κιμαρρόνες Ντε Σονόρα
03:30
Μινέρος Ντε Ζακατέκας
Μινέρος Ντε Ζακατέκας
2 - 2
Λόμπος
Λόμπος
Τετάρτη 21 Οκτωβρίου 2015
04:00
Καφετάλερος Ντε Ταπαχούλα
Καφετάλερος Ντε Ταπαχούλα
2 - 1
Νεκάξα
Νεκάξα
Κυριακή 18 Οκτωβρίου 2015
03:00
Κλαμπ Σελάγια
Κλαμπ Σελάγια
2 - 2
Ατλάντε
Ατλάντε
02:00
Ζακατέπεκ 1948
Ζακατέπεκ 1948
1 - 2
Αλεμπρίθες ντε Οάξακα
Αλεμπρίθες ντε Οάξακα
Σάββατο 17 Οκτωβρίου 2015
06:15
Κιμαρρόνες Ντε Σονόρα
Κιμαρρόνες Ντε Σονόρα
1 - 2
Νεκάξα
Νεκάξα
06:00
Μουρσιέλαγος
Μουρσιέλαγος
2 - 1
Λόμπος
Λόμπος
05:30
Κόρας
Κόρας
1 - 3
Ζουάρεζ
Ζουάρεζ
04:30
Κορεκαμίνος
Κορεκαμίνος
1 - 1
Ατλέτικο Σαν Λούις
Ατλέτικο Σαν Λούις
04:30
Λεονές Νέγκρος
Λεονές Νέγκρος
2 - 2
Μινέρος Ντε Ζακατέκας
Μινέρος Ντε Ζακατέκας
03:30
Καφετάλερος Ντε Ταπαχούλα
Καφετάλερος Ντε Ταπαχούλα
1 - 0
Βενάντος
Βενάντος
Σάββατο 10 Οκτωβρίου 2015
04:00
Καφετάλερος Ντε Ταπαχούλα
Καφετάλερος Ντε Ταπαχούλα
3 - 3
Κόρας
Κόρας
Κυριακή 04 Οκτωβρίου 2015
04:00
Ζουάρεζ
Ζουάρεζ
0 - 0
Κορεκαμίνος
Κορεκαμίνος
03:00
Ατλέτικο Σαν Λούις
Ατλέτικο Σαν Λούις
3 - 1
Ζακατέπεκ 1948
Ζακατέπεκ 1948
01:00
Αλεμπρίθες ντε Οάξακα
Αλεμπρίθες ντε Οάξακα
1 - 1
Μουρσιέλαγος
Μουρσιέλαγος
01:00
Νεκάξα
Νεκάξα
3 - 0
Κλαμπ Σελάγια
Κλαμπ Σελάγια
Σάββατο 03 Οκτωβρίου 2015
04:30
Βενάντος
Βενάντος
0 - 2
Κόρας
Κόρας
04:00
Ατλάντε
Ατλάντε
1 - 2
Καφετάλερος Ντε Ταπαχούλα
Καφετάλερος Ντε Ταπαχούλα
03:30
Μινέρος Ντε Ζακατέκας
Μινέρος Ντε Ζακατέκας
4 - 0
Κιμαρρόνες Ντε Σονόρα
Κιμαρρόνες Ντε Σονόρα
01:00
Λόμπος
Λόμπος
3 - 2
Λεονές Νέγκρος
Λεονές Νέγκρος
Κυριακή 27 Σεπτεμβρίου 2015
03:00
Κλαμπ Σελάγια
Κλαμπ Σελάγια
3 - 1
Μινέρος Ντε Ζακατέκας
Μινέρος Ντε Ζακατέκας
02:00
Ζακατέπεκ 1948
Ζακατέπεκ 1948
1 - 3
Ζουάρεζ
Ζουάρεζ
01:00
Αλεμπρίθες ντε Οάξακα
Αλεμπρίθες ντε Οάξακα
2 - 3
Ατλέτικο Σαν Λούις
Ατλέτικο Σαν Λούις
Σάββατο 26 Σεπτεμβρίου 2015
06:15
Κιμαρρόνες Ντε Σονόρα
Κιμαρρόνες Ντε Σονόρα
1 - 2
Λόμπος
Λόμπος
06:00
Μουρσιέλαγος
Μουρσιέλαγος
1 - 2
Λεονές Νέγκρος
Λεονές Νέγκρος
05:30
Κόρας
Κόρας
2 - 2
Ατλάντε
Ατλάντε
04:30
Κορεκαμίνος
Κορεκαμίνος
1 - 0
Βενάντος
Βενάντος
Κυριακή 20 Σεπτεμβρίου 2015
04:00
Ζουάρεζ
Ζουάρεζ
1 - 1
Αλεμπρίθες ντε Οάξακα
Αλεμπρίθες ντε Οάξακα
03:00
Ατλέτικο Σαν Λούις
Ατλέτικο Σαν Λούις
5 - 1
Μουρσιέλαγος
Μουρσιέλαγος
01:00
Νεκάξα
Νεκάξα
1 - 2
Κόρας
Κόρας
Σάββατο 19 Σεπτεμβρίου 2015
05:00
Ατλάντε
Ατλάντε
2 - 0
Κορεκαμίνος
Κορεκαμίνος
04:30
Βενάντος
Βενάντος
3 - 3
Ζακατέπεκ 1948
Ζακατέπεκ 1948
04:30
Λεονές Νέγκρος
Λεονές Νέγκρος
0 - 0
Κιμαρρόνες Ντε Σονόρα
Κιμαρρόνες Ντε Σονόρα
03:30
Μινέρος Ντε Ζακατέκας
Μινέρος Ντε Ζακατέκας
4 - 0
Καφετάλερος Ντε Ταπαχούλα
Καφετάλερος Ντε Ταπαχούλα
01:00
Λόμπος
Λόμπος
0 - 0
Κλαμπ Σελάγια
Κλαμπ Σελάγια
Κυριακή 13 Σεπτεμβρίου 2015
03:00
Ατλέτικο Σαν Λούις
Ατλέτικο Σαν Λούις
0 - 1
Ζουάρεζ
Ζουάρεζ
03:00
Κλαμπ Σελάγια
Κλαμπ Σελάγια
0 - 1
Λεονές Νέγκρος
Λεονές Νέγκρος
02:00
Ζακατέπεκ 1948
Ζακατέπεκ 1948
1 - 0
Ατλάντε
Ατλάντε
01:00
Αλεμπρίθες ντε Οάξακα
Αλεμπρίθες ντε Οάξακα
3 - 1
Βενάντος
Βενάντος
Σάββατο 12 Σεπτεμβρίου 2015
06:00
Μουρσιέλαγος
Μουρσιέλαγος
2 - 0
Κιμαρρόνες Ντε Σονόρα
Κιμαρρόνες Ντε Σονόρα
05:30
Κόρας
Κόρας
0 - 3
Μινέρος Ντε Ζακατέκας
Μινέρος Ντε Ζακατέκας
04:30
Κορεκαμίνος
Κορεκαμίνος
0 - 2
Νεκάξα
Νεκάξα
04:00
Καφετάλερος Ντε Ταπαχούλα
Καφετάλερος Ντε Ταπαχούλα
0 - 3
Λόμπος
Λόμπος
Κυριακή 06 Σεπτεμβρίου 2015
02:00
Ζακατέπεκ 1948
Ζακατέπεκ 1948
2 - 1
Λεονές Νέγκρος
Λεονές Νέγκρος
Σάββατο 05 Σεπτεμβρίου 2015
01:00
Λόμπος
Λόμπος
0 - 0
Κόρας
Κόρας
Σάββατο 29 Αυγούστου 2015
06:00
Κιμαρρόνες Ντε Σονόρα
Κιμαρρόνες Ντε Σονόρα
0 - 0
Κλαμπ Σελάγια
Κλαμπ Σελάγια
04:30
Βενάντος
Βενάντος
1 - 1
Ατλέτικο Σαν Λούις
Ατλέτικο Σαν Λούις
04:30
Λεονές Νέγκρος
Λεονές Νέγκρος
3 - 1
Καφετάλερος Ντε Ταπαχούλα
Καφετάλερος Ντε Ταπαχούλα
03:30
Μινέρος Ντε Ζακατέκας
Μινέρος Ντε Ζακατέκας
2 - 1
Κορεκαμίνος
Κορεκαμίνος
Κυριακή 23 Αυγούστου 2015
04:00
Ζουάρεζ
Ζουάρεζ
2 - 1
Βενάντος
Βενάντος
03:00
Ατλέτικο Σαν Λούις
Ατλέτικο Σαν Λούις
1 - 3
Ατλάντε
Ατλάντε
02:00
Ζακατέπεκ 1948
Ζακατέπεκ 1948
1 - 2
Μινέρος Ντε Ζακατέκας
Μινέρος Ντε Ζακατέκας
01:00
Αλεμπρίθες ντε Οάξακα
Αλεμπρίθες ντε Οάξακα
1 - 1
Νεκάξα
Νεκάξα
Σάββατο 22 Αυγούστου 2015
06:00
Μουρσιέλαγος
Μουρσιέλαγος
1 - 2
Κλαμπ Σελάγια
Κλαμπ Σελάγια
05:30
Κόρας
Κόρας
0 - 0
Λεονές Νέγκρος
Λεονές Νέγκρος
04:30
Κορεκαμίνος
Κορεκαμίνος
1 - 5
Λόμπος
Λόμπος
04:00
Καφετάλερος Ντε Ταπαχούλα
Καφετάλερος Ντε Ταπαχούλα
0 - 4
Κιμαρρόνες Ντε Σονόρα
Κιμαρρόνες Ντε Σονόρα
Κυριακή 16 Αυγούστου 2015
03:00
Κλαμπ Σελάγια
Κλαμπ Σελάγια
0 - 3
Καφετάλερος Ντε Ταπαχούλα
Καφετάλερος Ντε Ταπαχούλα
01:00
Νεκάξα
Νεκάξα
3 - 0
Ατλέτικο Σαν Λούις
Ατλέτικο Σαν Λούις
Σάββατο 15 Αυγούστου 2015
06:00
Κιμαρρόνες Ντε Σονόρα
Κιμαρρόνες Ντε Σονόρα
0 - 0
Κόρας
Κόρας
04:30
Λεονές Νέγκρος
Λεονές Νέγκρος
7 - 1
Κορεκαμίνος
Κορεκαμίνος
04:30
Βενάντος
Βενάντος
3 - 1
Μουρσιέλαγος
Μουρσιέλαγος
04:00
Ατλάντε
Ατλάντε
2 - 0
Ζουάρεζ
Ζουάρεζ
03:30
Μινέρος Ντε Ζακατέκας
Μινέρος Ντε Ζακατέκας
1 - 2
Αλεμπρίθες ντε Οάξακα
Αλεμπρίθες ντε Οάξακα
01:00
Λόμπος
Λόμπος
2 - 1
Ζακατέπεκ 1948
Ζακατέπεκ 1948
Κυριακή 09 Αυγούστου 2015
04:00
Ζουάρεζ
Ζουάρεζ
1 - 3
Νεκάξα
Νεκάξα
03:00
Ατλέτικο Σαν Λούις
Ατλέτικο Σαν Λούις
2 - 0
Μινέρος Ντε Ζακατέκας
Μινέρος Ντε Ζακατέκας
01:00
Αλεμπρίθες ντε Οάξακα
Αλεμπρίθες ντε Οάξακα
2 - 2
Λόμπος
Λόμπος
Σάββατο 08 Αυγούστου 2015
06:00
Μουρσιέλαγος
Μουρσιέλαγος
4 - 0
Καφετάλερος Ντε Ταπαχούλα
Καφετάλερος Ντε Ταπαχούλα
05:30
Κόρας
Κόρας
1 - 1
Κλαμπ Σελάγια
Κλαμπ Σελάγια
100 ευρώ!