τροποποιημένο

Αποτελέσματα Football League 2, 1ος όμιλος

Παρακολουθήστε όλα τα τελευταία αποτελέσματα Ποδόσφαιρο σε πραγματικό χρόνο, οι βαθμολογίες και τα αποτελέσματα του Football League 2, 1ος όμιλος
myBet
100€
go
Ελλάδα
ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ Αναλύσεις των μάτς απο την έμπειρη ομάδας μας για σίγουρες προβλέψεις, προγνωστικά με ρίσκο και απίθανα προγνωστικά!
WIN STREAMING Το καινούριο livescore είναι το "streaming δεδομένων”: ένα εικονικό παιχνίδι με την κίνηση της μπάλας και τα σχόλια σε ζωντανή μετάδοση!
LIVESCORE Οι αναλύσεις του αγώνα και το σκόρ ζωντανά, οι συνθέσεις της ομάδας, οι σκόρερ, οι αλλαγές και οι κάρτες.
ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ Αναμετρήσεις, τελευταία αποτελέσματα και μέσος όρος γκόλ: τα στατιστικά για να αναλύσετε την κατάσταση των δύο ομάδων.
ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ Συγκριτικές αποδόσεις που προσφέρονται απο τους bookmaker για το μάτς: στοίχημα 1Χ2, Σκόρ τελικό, Χάντικαπ...
Κυριακή 28 Απριλίου 2013
17:00
Οδυσσέας Κορδελιού
Οδυσσέας Κορδελιού
3 - 4
Αιγινιακός
Αιγινιακός
17:00
Αναγέννηση Καρδίτσας
Αναγέννηση Καρδίτσας
1 - 0
Κασσιόπη
Κασσιόπη
17:00
Βατανιακός
Βατανιακός
0 - 1
Απόλλων 1926
Απόλλων 1926
17:00
Τηλυκράτης Λευκάδας
Τηλυκράτης Λευκάδας
1 - 2
Τύρναβος 2005
Τύρναβος 2005
16:00
Οικονόμος Τσαριτσάνης
Οικονόμος Τσαριτσάνης
0 - 3
Δόξα Κρανούλας
Δόξα Κρανούλας
16:00
Ζάκυνθος
Ζάκυνθος
3 - 0
Εθνικός Σιδηροκάστρου
Εθνικός Σιδηροκάστρου
Κυριακή 21 Απριλίου 2013
16:00
Εθνικός Σιδηροκάστρου
Εθνικός Σιδηροκάστρου
0 - 3
Οδυσσέας Κορδελιού
Οδυσσέας Κορδελιού
16:00
Κασσιόπη
Κασσιόπη
3 - 0
Τηλυκράτης Λευκάδας
Τηλυκράτης Λευκάδας
16:00
Απόλλων 1926
Απόλλων 1926
0 - 0
Αναγέννηση Καρδίτσας
Αναγέννηση Καρδίτσας
16:00
Βατανιακός
Βατανιακός
3 - 0
Οικονόμος Τσαριτσάνης
Οικονόμος Τσαριτσάνης
16:00
Τύρναβος 2005
Τύρναβος 2005
1 - 0
Αιγινιακός
Αιγινιακός
15:00
Δόξα Κρανούλας
Δόξα Κρανούλας
1 - 1
Ζάκυνθος
Ζάκυνθος
Κυριακή 14 Απριλίου 2013
16:00
Οδυσσέας Κορδελιού
Οδυσσέας Κορδελιού
4 - 0
Δόξα Κρανούλας
Δόξα Κρανούλας
16:00
Αιγινιακός
Αιγινιακός
2 - 3
Κασσιόπη
Κασσιόπη
16:00
Αναγέννηση Καρδίτσας
Αναγέννηση Καρδίτσας
2 - 0
Βατανιακός
Βατανιακός
16:00
Τηλυκράτης Λευκάδας
Τηλυκράτης Λευκάδας
0 - 2
Απόλλων 1926
Απόλλων 1926
16:00
Τύρναβος 2005
Τύρναβος 2005
1 - 0
Εθνικός Σιδηροκάστρου
Εθνικός Σιδηροκάστρου
Κυριακή 07 Απριλίου 2013
15:00
Ζάκυνθος
Ζάκυνθος
3 - 0
Οικονόμος Τσαριτσάνης
Οικονόμος Τσαριτσάνης
Τετάρτη 03 Απριλίου 2013
16:00
Δόξα Κρανούλας
Δόξα Κρανούλας
0 - 2
Τύρναβος 2005
Τύρναβος 2005
16:00
Βατανιακός
Βατανιακός
1 - 0
Ζάκυνθος
Ζάκυνθος
16:00
Αναγέννηση Καρδίτσας
Αναγέννηση Καρδίτσας
6 - 1
Τηλυκράτης Λευκάδας
Τηλυκράτης Λευκάδας
16:00
Κασσιόπη
Κασσιόπη
1 - 0
Εθνικός Σιδηροκάστρου
Εθνικός Σιδηροκάστρου
16:00
Απόλλων 1926
Απόλλων 1926
1 - 1
Αιγινιακός
Αιγινιακός
Κυριακή 31 Μαρτίου 2013
15:00
Οικονόμος Τσαριτσάνης
Οικονόμος Τσαριτσάνης
0 - 3
Οδυσσέας Κορδελιού
Οδυσσέας Κορδελιού
Κυριακή 24 Μαρτίου 2013
15:00
Αιγινιακός
Αιγινιακός
2 - 1
Αναγέννηση Καρδίτσας
Αναγέννηση Καρδίτσας
15:00
Εθνικός Σιδηροκάστρου
Εθνικός Σιδηροκάστρου
1 - 1
Απόλλων 1926
Απόλλων 1926
15:00
Τηλυκράτης Λευκάδας
Τηλυκράτης Λευκάδας
0 - 0
Βατανιακός
Βατανιακός
15:00
Κασσιόπη
Κασσιόπη
1 - 0
Δόξα Κρανούλας
Δόξα Κρανούλας
15:00
Οδυσσέας Κορδελιού
Οδυσσέας Κορδελιού
0 - 1
Ζάκυνθος
Ζάκυνθος
15:00
Τύρναβος 2005
Τύρναβος 2005
3 - 0
Οικονόμος Τσαριτσάνης
Οικονόμος Τσαριτσάνης
Κυριακή 17 Μαρτίου 2013
15:00
Βατανιακός
Βατανιακός
2 - 0
Οδυσσέας Κορδελιού
Οδυσσέας Κορδελιού
15:00
Αναγέννηση Καρδίτσας
Αναγέννηση Καρδίτσας
1 - 0
Εθνικός Σιδηροκάστρου
Εθνικός Σιδηροκάστρου
15:00
Απόλλων 1926
Απόλλων 1926
6 - 2
Δόξα Κρανούλας
Δόξα Κρανούλας
15:00
Τηλυκράτης Λευκάδας
Τηλυκράτης Λευκάδας
0 - 1
Αιγινιακός
Αιγινιακός
15:00
Οικονόμος Τσαριτσάνης
Οικονόμος Τσαριτσάνης
0 - 3
Κασσιόπη
Κασσιόπη
Σάββατο 16 Μαρτίου 2013
15:00
Ζάκυνθος
Ζάκυνθος
2 - 1
Τύρναβος 2005
Τύρναβος 2005
Κυριακή 10 Μαρτίου 2013
15:00
Εθνικός Σιδηροκάστρου
Εθνικός Σιδηροκάστρου
2 - 2
Τηλυκράτης Λευκάδας
Τηλυκράτης Λευκάδας
15:00
Αιγινιακός
Αιγινιακός
3 - 0
Βατανιακός
Βατανιακός
15:00
Κασσιόπη
Κασσιόπη
1 - 0
Ζάκυνθος
Ζάκυνθος
15:00
Τύρναβος 2005
Τύρναβος 2005
0 - 1
Οδυσσέας Κορδελιού
Οδυσσέας Κορδελιού
15:00
Δόξα Κρανούλας
Δόξα Κρανούλας
3 - 4
Αναγέννηση Καρδίτσας
Αναγέννηση Καρδίτσας
15:00
Απόλλων 1926
Απόλλων 1926
3 - 0
Οικονόμος Τσαριτσάνης
Οικονόμος Τσαριτσάνης
Κυριακή 03 Μαρτίου 2013
15:00
Ζάκυνθος
Ζάκυνθος
0 - 3
Απόλλων 1926
Απόλλων 1926
15:00
Οδυσσέας Κορδελιού
Οδυσσέας Κορδελιού
2 - 1
Κασσιόπη
Κασσιόπη
15:00
Βατανιακός
Βατανιακός
3 - 1
Τύρναβος 2005
Τύρναβος 2005
15:00
Τηλυκράτης Λευκάδας
Τηλυκράτης Λευκάδας
1 - 0
Δόξα Κρανούλας
Δόξα Κρανούλας
15:00
Αιγινιακός
Αιγινιακός
1 - 0
Εθνικός Σιδηροκάστρου
Εθνικός Σιδηροκάστρου
Κυριακή 24 Φεβρουαρίου 2013
15:00
Δόξα Κρανούλας
Δόξα Κρανούλας
0 - 0
Αιγινιακός
Αιγινιακός
15:00
Εθνικός Σιδηροκάστρου
Εθνικός Σιδηροκάστρου
2 - 0
Βατανιακός
Βατανιακός
15:00
Απόλλων 1926
Απόλλων 1926
1 - 0
Οδυσσέας Κορδελιού
Οδυσσέας Κορδελιού
15:00
Κασσιόπη
Κασσιόπη
2 - 1
Τύρναβος 2005
Τύρναβος 2005
15:00
Αναγέννηση Καρδίτσας
Αναγέννηση Καρδίτσας
2 - 0
Ζάκυνθος
Ζάκυνθος
15:00
Οικονόμος Τσαριτσάνης
Οικονόμος Τσαριτσάνης
0 - 3
Αναγέννηση Καρδίτσας
Αναγέννηση Καρδίτσας
Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2013
15:00
Τύρναβος 2005
Τύρναβος 2005
2 - 1
Απόλλων 1926
Απόλλων 1926
15:00
Ζάκυνθος
Ζάκυνθος
2 - 1
Τηλυκράτης Λευκάδας
Τηλυκράτης Λευκάδας
15:00
Βατανιακός
Βατανιακός
0 - 1
Κασσιόπη
Κασσιόπη
15:00
Εθνικός Σιδηροκάστρου
Εθνικός Σιδηροκάστρου
2 - 1
Δόξα Κρανούλας
Δόξα Κρανούλας
15:00
Οδυσσέας Κορδελιού
Οδυσσέας Κορδελιού
0 - 1
Αναγέννηση Καρδίτσας
Αναγέννηση Καρδίτσας
15:00
Οικονόμος Τσαριτσάνης
Οικονόμος Τσαριτσάνης
0 - 3
Τηλυκράτης Λευκάδας
Τηλυκράτης Λευκάδας
Κυριακή 10 Φεβρουαρίου 2013
15:00
Δόξα Κρανούλας
Δόξα Κρανούλας
2 - 2
Βατανιακός
Βατανιακός
15:00
Τηλυκράτης Λευκάδας
Τηλυκράτης Λευκάδας
1 - 1
Οδυσσέας Κορδελιού
Οδυσσέας Κορδελιού
15:00
Αναγέννηση Καρδίτσας
Αναγέννηση Καρδίτσας
3 - 1
Τύρναβος 2005
Τύρναβος 2005
15:00
Ζάκυνθος
Ζάκυνθος
0 - 0
Αιγινιακός
Αιγινιακός
15:00
Απόλλων 1926
Απόλλων 1926
0 - 0
Κασσιόπη
Κασσιόπη
Κυριακή 03 Φεβρουαρίου 2013
15:00
Αιγινιακός
Αιγινιακός
3 - 0
Οικονόμος Τσαριτσάνης
Οικονόμος Τσαριτσάνης
Κυριακή 27 Ιανουαρίου 2013
15:00
Οικονόμος Τσαριτσάνης
Οικονόμος Τσαριτσάνης
0 - 3
Εθνικός Σιδηροκάστρου
Εθνικός Σιδηροκάστρου
Τετάρτη 23 Ιανουαρίου 2013
15:00
Τύρναβος 2005
Τύρναβος 2005
2 - 1
Τηλυκράτης Λευκάδας
Τηλυκράτης Λευκάδας
15:00
Κασσιόπη
Κασσιόπη
3 - 0
Αναγέννηση Καρδίτσας
Αναγέννηση Καρδίτσας
15:00
Αιγινιακός
Αιγινιακός
2 - 2
Οδυσσέας Κορδελιού
Οδυσσέας Κορδελιού
15:00
Απόλλων 1926
Απόλλων 1926
1 - 2
Βατανιακός
Βατανιακός
15:00
Εθνικός Σιδηροκάστρου
Εθνικός Σιδηροκάστρου
3 - 0
Ζάκυνθος
Ζάκυνθος
Κυριακή 20 Ιανουαρίου 2013
15:00
Δόξα Κρανούλας
Δόξα Κρανούλας
3 - 0
Οικονόμος Τσαριτσάνης
Οικονόμος Τσαριτσάνης
Κυριακή 13 Ιανουαρίου 2013
15:00
Οδυσσέας Κορδελιού
Οδυσσέας Κορδελιού
4 - 1
Εθνικός Σιδηροκάστρου
Εθνικός Σιδηροκάστρου
15:00
Ζάκυνθος
Ζάκυνθος
0 - 0
Δόξα Κρανούλας
Δόξα Κρανούλας
15:00
Αιγινιακός
Αιγινιακός
2 - 1
Τύρναβος 2005
Τύρναβος 2005
15:00
Οικονόμος Τσαριτσάνης
Οικονόμος Τσαριτσάνης
0 - 3
Βατανιακός
Βατανιακός
15:00
Τηλυκράτης Λευκάδας
Τηλυκράτης Λευκάδας
0 - 3
Κασσιόπη
Κασσιόπη
15:00
Αναγέννηση Καρδίτσας
Αναγέννηση Καρδίτσας
1 - 1
Απόλλων 1926
Απόλλων 1926
Κυριακή 06 Ιανουαρίου 2013
15:00
Δόξα Κρανούλας
Δόξα Κρανούλας
2 - 4
Οδυσσέας Κορδελιού
Οδυσσέας Κορδελιού
15:00
Οικονόμος Τσαριτσάνης
Οικονόμος Τσαριτσάνης
0 - 3
Ζάκυνθος
Ζάκυνθος
15:00
Κασσιόπη
Κασσιόπη
0 - 0
Αιγινιακός
Αιγινιακός
15:00
Απόλλων 1926
Απόλλων 1926
2 - 0
Τηλυκράτης Λευκάδας
Τηλυκράτης Λευκάδας
15:00
Εθνικός Σιδηροκάστρου
Εθνικός Σιδηροκάστρου
2 - 1
Τύρναβος 2005
Τύρναβος 2005
15:00
Βατανιακός
Βατανιακός
0 - 4
Αναγέννηση Καρδίτσας
Αναγέννηση Καρδίτσας
Δευτέρα 17 Δεκεμβρίου 2012
15:00
Τηλυκράτης Λευκάδας
Τηλυκράτης Λευκάδας
1 - 1
Αναγέννηση Καρδίτσας
Αναγέννηση Καρδίτσας
15:00
Αιγινιακός
Αιγινιακός
1 - 1
Απόλλων 1926
Απόλλων 1926
Κυριακή 16 Δεκεμβρίου 2012
15:00
Ζάκυνθος
Ζάκυνθος
1 - 2
Βατανιακός
Βατανιακός
15:00
Εθνικός Σιδηροκάστρου
Εθνικός Σιδηροκάστρου
2 - 0
Κασσιόπη
Κασσιόπη
15:00
Οδυσσέας Κορδελιού
Οδυσσέας Κορδελιού
0 - 1
Οικονόμος Τσαριτσάνης
Οικονόμος Τσαριτσάνης
15:00
Τύρναβος 2005
Τύρναβος 2005
1 - 0
Δόξα Κρανούλας
Δόξα Κρανούλας
Κυριακή 09 Δεκεμβρίου 2012
15:00
Βατανιακός
Βατανιακός
2 - 1
Τηλυκράτης Λευκάδας
Τηλυκράτης Λευκάδας
15:00
Οικονόμος Τσαριτσάνης
Οικονόμος Τσαριτσάνης
2 - 2
Τύρναβος 2005
Τύρναβος 2005
15:00
Ζάκυνθος
Ζάκυνθος
2 - 1
Οδυσσέας Κορδελιού
Οδυσσέας Κορδελιού
15:00
Απόλλων 1926
Απόλλων 1926
1 - 0
Εθνικός Σιδηροκάστρου
Εθνικός Σιδηροκάστρου
15:00
Αναγέννηση Καρδίτσας
Αναγέννηση Καρδίτσας
2 - 2
Αιγινιακός
Αιγινιακός
15:00
Δόξα Κρανούλας
Δόξα Κρανούλας
0 - 1
Κασσιόπη
Κασσιόπη
Δευτέρα 03 Δεκεμβρίου 2012
15:00
Τύρναβος 2005
Τύρναβος 2005
1 - 0
Ζάκυνθος
Ζάκυνθος
Κυριακή 02 Δεκεμβρίου 2012
15:00
Οδυσσέας Κορδελιού
Οδυσσέας Κορδελιού
3 - 2
Βατανιακός
Βατανιακός
15:00
Δόξα Κρανούλας
Δόξα Κρανούλας
1 - 2
Απόλλων 1926
Απόλλων 1926
15:00
Εθνικός Σιδηροκάστρου
Εθνικός Σιδηροκάστρου
2 - 0
Αναγέννηση Καρδίτσας
Αναγέννηση Καρδίτσας
100 ευρώ!